Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek el van öregedve a...

Akinek el van öregedve a lepénye és III. fokban érett annak mennyi lehet még hátra a terhességből?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Önmagában a lepény érettségéből nem lehet ezt kikövetkeztetni. Van akinek hamarabb elkezd öregedni és van akinek lejárt terminusnál is csak I. fokban érett. Nekem mindig azt mondta a doki, hogy addig teljesen mindegy, hogy hogyan néz ki a lepény, amíg megfelelően táplálja a babát.
2010. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.Azért,mert veszélyes a babára.
2010. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
36. héten már III. fokozatú volt a méhlepény. Végül idő előtti burokrepedéssel, a 39. héten szültem, 20 órás vajúdás után császárral.
2010. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a 36. héten már el volt öregedve III. fokban,mindkettővel.Az egyiket 3 nappal korábban szültem,a másikat 1 hetet túlhordtam.Nem függ tőle a szülés időpontja,csak nem biztos,hogy megfelelően táplálja már a babát.De azért csinálják a köldök zsinór áramlás vizsgálatot,és a súlybecslést,hogy ez kiderüljön.Csak ha nagyon nagy gubanc van vele,akkor indítják meg előbb a szülést.
2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam nem is mondták meg soha milyen érett!Csak flowmetriát (áramlásvizsgálat) nézett a doki. Amíg azzal minden rendben,teljesen mindegy,hány fokban érett,szép e vagy sem...
2010. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!