Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok nincsene...

Viktoria230 kérdése:

6 hetes terhes vagyok nincsenek rosazuleteim a mellfajdalmon kívül semi más bajom nincs ez természetesen?

Figyelt kérdés
Kedden kell mennem vizsgálatra de nagyon félek mivel volt egy misseb ab.om és csak vizelet vizsgálatom és terhességi tesztem volt abból tudom hogy terhes vagyok de semmi bajom csak fáradt és mellfajdalmaim vannak aggodjak miért nincs bajom

2021. jan. 15. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt még 6 hetesen semmi, 7-8 hetesen kezdődtek a rosszullétek, úgyhogy nyugi jöhet még, de az se baj, ha nem jön. Van aki szerencsésebb és megússza a rosszulléteket, mint pl. sógórnőm.
2021. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7.hétig semmi bajom nem volt.

Na de utána...

2021. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ég világon semmi tünet nincs az is normális
2021. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha nincs tüneted. Örülj neki. Nekem a 12.héttőp voltak. Hányinger, szédülés.
2021. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Annyi van hogy fáradt vagyok és csak is a savanyú jöhet szóba 😁

2021. jan. 15. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig savanyúságot ettem volna, míg nem jött a hányinger, mert utána már nem bírtam megenni hiába kívántam volna. 😕
2021. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is teljesen normális, ha nincs semmi tüneted. Viszont valóban a missed abnel is lehet ilyen tunetnelkuli a terhesség, sajnos nalam is így volt, így teljesen megertelek, ha most aggódsz emiatt. Próbáld beállítási az agyad arra, hogy nem lesz semmi baj, és minden rendben lesz. Esetleg valamilyen meditációs gyakorlatokat, hogy még nyugodj. Kitartást, hiszem, hogy ezúttal minden rendben lesz!
2021. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!