Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és barna folyás van az gond?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 22:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Vagy igen, vagy nem. Nagyon gyakori az első trimeszteri vérezgetés, az esetek felében semmi probléma nincs, az esetek másik felében meg vetélés/missed ab. jele. Menj el orvoshoz.
2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam a legelső vizsgálaton ott nem mondott semmit rá a doki 20 díka óta csak barna folyás van néha néha begorcsol a hasam a kórházba a nőgyógyász azt mondta ha piros ver folyna akkor menjek csak be.Hétfőn újra megyek ultra hangra kiváncsi leszek mit mondanak
2020. dec. 30. 23:03
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Nekem így ment el az első babám. Progeszteron pótlást kellett volna kapnom, mint utólag kiderült. 😟

Most újra terhes vagyok, szerencsére most nem volt gond, már 25 hetes vagyok.

2020. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat holnap hívom is a dokit hogy mi a hejzet
2020. dec. 30. 23:09
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A barna folyás azt jelenti, hogy belül vérzel, az pedig probléma terhesen. Én biztos, hogy nem várnél hétfôig. Ügyelet, ha más nincs. És egy normális orvos, aki komolyan vesz.
2020. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vetélést jelzett, pedig én azonnal rohantam az ügyeletre. Ott megkaptam én is, hogy "terhesség alatt normális a vérzés". Hát nem, nem az.
2020. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam, be is mentem, kaptam rá progeszteront. Utána még egyszer barnáztam picit, de szedtem a gyógyszert, nem tud, ettől-e, de elmúlt, már 25 hetes vagyok.


Előtte volt amúgy vérvételem, ott a progeszteronom a határérték legalj@n volt, szóval szerintem nálam lehetett ez az ok.

2020. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam a dokim és azt mondta ha verzek akkor menjek be csak hétfőn úgyis megyek hozza ultrahangra mer pici terhesség el járok aztán akkor ír fel valamit remelem nem lessz semmi baj
2020. dec. 31. 13:08
 9/34 anonim ***** válasza:

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

#3-as voltam

2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Sok rosszat olvasni a barna folyasrol kicsit felek....hétfőn mikor voltam dokinal akkor ő látta a petezsakot mivel korai terhes vagyok kicsi volt meg látta a huvelyvaladekot is de csak annyit mondott hogy egy hétre rá hétfőre menjek vissza ma felhívtam és most is azt mondta mivel korai terhes vagyok hétfőn menjek vissza és ha verzek csak akkor menjek be
2020. dec. 31. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!