Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt eredményem...

Ancsika34 kérdése:

A kombinált teszt eredményem negativ lett ugyan, de a dokimnak nem tetszik az eredmény. (1:280) Megyek hétfőn az integráltra! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok orvos, de az 1:280 nem túl jó eredmény. Úgy rémlik 1:250 már pozitív. Csak hogy össze tudd hasonlítani, az én eredményem 1:16.000.

Jól teszed, hogy elmész az integráltra, és a helyedben még plusz ultrahangra is elmennék (valami jó helyre).

Inkább kerüljön most sokba a sok vizsgálat, de legyél biztos benne, hogy egészséges vagy beteg a babád!

Minden jót, nagyon drukkolok neked!!!!

2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem túl jó, de nem is rossz. Az orvosod csak alapos. Ez azt jelenti, hogy kb. fél százalék rá az esély, hogy baj van. Ami statisztikailag ugyan veszélyesnek tűnhet, de egyáltalán nem biztos, hogy baj van, ne hagyd magad rémítgetni. Megcsinálják az integráltat, és ki fog derülni, hogy a babának kutya baja.

Pozitív tesztnél is gyakoribb, hogy egészséges a baba, mint hogy beteg - barátnőmnek 1:160 volt, és a babának kutya baja. Csak ez számszakilag nagyobb esélyt jelent egy esetleges problémára.

De nyugi, bízzunk benne, hogy nem lesz semmi baj!

2010. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1:41000 lett az eredmény, de a barátnőmnek is hasonló volt mint a tiéd, és egészséges babája született! Biztos rendben lesz minden!!
2010. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb, mint 1:50000-hez lett. Szerintem menj el integráltra.
2010. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!