Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi tesztet az...

A terhessegi tesztet az befolyásolja ha nem eszek/iszok semmit egèsz nap? Vagy esetleg ha mèg csak most múlt el a "menstruációm"?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ha a vizelet elég koncentrált, akkor kimutatja a terhességet. Menstruáció után én sosem teszteltem, úgyhogy ehhez inkább nem szólok hozzá.
2021. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minél koncentráltabb a vizelet, annál inkább érzékeli a teszt korai terhességnél a hcg nevű hormon jelenlétét. Azonban ha te már túlvagy a menstruációs időszakon, akkor nálad már nem beszélhetünk nagyon korai terhességről, ebben az esetben teljesen mindegy a vizelet.
2021. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számít. Én reggeli első vizeletből csináltam egy tesztet, ami halványan mutatta. Nem akartam elhinni, hogy annyi év után pozitív, úgyhogy gyorsan elszaladtam venni egy digitális tesztet. Amint hazaértem, azonnal megcsináltam azt is, de mivel alig egy órával előtte voltam wc-n nem tudtam pisilni, pár csepp jött csak. Még haragudtam is magamra, hogy a türelmetlenségem miatt biztos elrontottam a drága tesztet. De rögtön elkezdett homokórázni, és kiírta, hogy "+ 2-3 hét". ☺️🤰
2021. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!