Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a melegfront másnak is...

Ez a melegfront másnak is problémát okoz?

Figyelt kérdés

Tegnap óta rettenetesen fáradt vagyok, nem tudok aludni, alig kapok levegőt, rossz a kedvem stb. Babókám mozog, bár kevesebbet mint szokott. Ti,hogy vagytok?

37 hetes kismama


2008. dec. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is fáradtabb vagyok, sőt tegnap folyamatossan kinyomta magát a babám, már rendesen fájt! Keménnyebb is volt a pocakom mint szokott lenni.

A kedvem is rossz, ráadásúl nyűgős is vagyok. A nehezebb levegővételt tegnap tapasztaltam. :(

2008. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 37 hetes vagyok, de én jókat alszom, bár a teherbírásom elég változó. Tegnap kimostam két adag ruhát és mire kiteregettem, teljesen kimerültem. Ma viszont teljesen energikusnak mondanám magam. A babám kevesebbet mozog, bár lehet, hogy azért mert tegnap alaposan megdolgoztattuk szegényt ctg-n és még ultrahangon is voltunk, talán kimerült egy kicsit. De egy rossz szót sem szólhatok, mert az uh-n kiderült, hogy végre megfordult, holott már nem sok reményt fűztünk a dologhoz :)
2008. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rám nincs túl jó hatással, több bajom van mint mondjuk másfél hete hétvégén amikor gyönyörűen esett a hó. :) Fáradt vagyok, de aludni nem bírok, és míg a hidegben simán kitakarítom az egész házat, most örülök ha éppenhogy rendet teszek. Mászkálni sincs annyira kedvem. De hála az égnek, a babám még bírja! 38 hetes
2008. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!