Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek gyulladása van,...

Ha valakinek gyulladása van, az ráhemehet a mensire? Hogy pl kevesebb lesz, megvaltozik a szin stb... (Szedek gyogyszert) vagy esetleg terhessegtol valtozott? Holnap megyek tesztet venni de már nagyon aggodók ez miatt

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A gyulladás okozhat változást a menzeszben.Nem feltétlen terhesség van a háttérben.Ne idegeskedj.A teszt után kiderül mi a helyzet.Milyen gyógyszert szedsz?Fogamzásgátlót szedők ritkábban esnek teherbe.Esetleg úgy lehet ha nem szedi rendesen vagy antibiotikum is belenyúlhat,de az se feltétlen.
2021. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Lindynette fogamzásgátlót szedek már 1 ève. Nem szoktam kihagyni egy szemet sem, ès mindig időbe beveszem max ilyen 1-2 óra eltèrès van nèha. Semmilyen más gyógyszert nem szedek mellette. Csak azèrt kezdtem idegeskedni mert eddig mindig sok volt a menzeszem ès most ez fura volt hogy ilyen kevès.
2021. jan. 20. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem.Így nem hinném hogy terhes vagy.A gyulladás miatt lehet ez.Én voltam felfázva még régebben és belenyúlt a ciklusomba.Bármilyen gyulladás befolyásolhatja.Tesztelsz és meglátod
2021. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszod!
2021. jan. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!