Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet? Valakinek vannak...

Mitol lehet? Valakinek vannak hasonlo tunetei?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok, tobbszor is tapasztalok enyhe mensi szeru "gorcsoket" van hogy az egesz hasam feszul es a derekam is nagyon faj

Az orvosok veseproblemara gyanakodtak de kiderult hogy a vesemnek nincs semmi baja


2021. jan. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ctg-t néznek ilyenkor?

A szülésemkor volt egy szobatársam, akinek a 25. héttől voltak görcsei, neki a ctg is jelzett. Befektették és kapott infúziót, h. leállítsák a dolgot, majd kb. 6hetet kórházban volt. A baba végül a 37.héten született meg.

2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neznek

Ott is minden normalis

Az algopirines nospas infuzio segit, de ahogy hazaerunk a korhazbol kezdodnek megint a fajdalmak

2021. jan. 20. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt a vajúdóban egy kismama. 25 hetes volt. Nem vették komolyan a görcsöket és mivel nem volt orvosa mindig elküldték, hogy szedjen több magnéziumot. Aztán elfolyt a magzatvize. Azt nem tudom mi lett vele végül, milyen súllyal született a baba stb.. Annyit tudtam, hogy császározták aznao. Amíg benn voltunk ő sokat járt a PIC-re. Biztos a kicsihez. Nem játék. Legyél rámenősebb ha úgy érzed valami nem oké. Nekem a 33.héttől fájt a hasam. 37 hetesen kezdtem a CTG-t. Az elsőnél mutatta a fájásokat. Ez volt csütörtök reggel. A dokim megvizsgált és nem voltam nyitva, sőt még a feje sem volt beékelődve a babának. Szombaton elfolyt a magzatvizem. 37+1 napra lett meg. Pont aznap töltöttem a 38.hetet. Ha nem vagy rámenős csak elhajtanak hidd el. Az első gyereknél is így volt. Mindig elküldtek az SZTK orvosok. Sőt most is ennél a terhességemnél amikor véreztem 8 hetesen. Nagy nehezen órák múlva megvizsgált egy bunkó orvos. Hülyének nézett szó szerint. Én meg ledobtam az asztalra egy 5000-t, hogy köszönöm szépen, ha előbb adom lehet megtudtuk volna mi a baj. Semmit nem szólt. Utána döntöttem úgy, hogy nekem kell egy orvos. És jól tettem..
2021. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj utánaa dolognak. Inkább, minthogy esetleg beinduljon a szülés ilyen hamar.
2021. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!