Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett is...

Fogamzásgátló mellett is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

72 órás tabletta (escapelle) után a várt időben megjött a menstruációm.

Elkezdtem szedni Altforalle nevű fogamzásgátlót, már 2 szer megjött, a 3. levéllel kezdtem el szedni, de pár napja,nagyon érzékenyek, fájnak a melleim, néha hányingerem van.

Lehet ez a hormonok miatt?

Vagy elképzelhető így is terhesség?

A fogamzásgátló szedése mellett az első hónapban még óvszert is használtunk.


2021. jan. 21. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendesen szeded a tablettat, nem hagysz ki napot, nincs hanyas, hasmenes ami gatolna a felszivodast, esetleg olyan gyogyszerek (antibiotikumok) amik szinten bezavarhatnak nem kell szedned, akkor biztonsagos.
2021. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy az első írja. Aki amellett esik teherbe,azoknál megvan a felsorolt probléma
2021. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cáfolnám az első válaszolót.


Én magam vettem észre, hogy a pontosan szedett fogamzásgátló mellett volt peteérésem!


Pedig erős tabi volt, Lindynette30as.

2021. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is cáfolom az elsőt, en évekig szedtem úgy, ahogy kell, mindig ugyanakkor, nem hagytam ki egy szemet sem, nem hánytam, nem ment a hasam, nem szedtem semmi más gyógyszert és sajnos mégis terhes maradtam.... Ritka, de benne van a pakliban, ugyanis nincs 100%-os védelem, csak ha nem szexelsz.

Nézd meg a foggátló Pearl indexét, nem nullát fogsz látni!

2021. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!