Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PrenaTest! 3 hét múlva fogjuk...

PrenaTest! 3 hét múlva fogjuk megcsináltatni. Hogy megy a fizetés?

Figyelt kérdés
Erről nem tájékoztatott senki. Hogy működik ennek az összegnek a kifizetése? Az orvosom csak annyit mondott, hogy nem neki kell majd adnom. Tudom, megkérdezhettem volna, de terhesség megállapítására mentem és nagyon izgatott voltam. Csekket kapok? Van ennek fizetési határideje..stb? Bocsánat, ha buta kérdés, de engem érdekel. :)
2021. jan. 25. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol csináltatjátok?
2021. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg ez az adott helytől függ. Ahol én voltam (igaz az Nifty volt), ott volt a genetikus orvosnak egy tiszteletdíja a genetikai tanácsadásért, azt külön kellett fizetni, és külön a Nifty-t a magánrendelő pénztáránál, lehetett kártyával szerencsére.
2021. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Harmony Prena tesztet csináltattam. Bementem a megbeszélt időpontban, szóltam a recepción, hogy miért jöttem, egyeztetni kellett az adataimat, kérdezték, hogy kártya vagy készpénz, fizettem, majd kis idő múlva szólítottak a vérvételre.
2021. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baján a Duna Klinikán csináltatjuk, ők küldik tovább majd a vért.
2021. jan. 25. 12:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. jan. 25. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
szia, én vidéki megyeszékhelyen csináltattam, felküldték Pestre a Czeizel Intézetbe a vérmintát. Nekem egy adott hét hétfői napján vették le a vért, utána a genetikus orvos tájékoztatott, miket néz a teszt. Mi a legnagyobb csomagot kértük, ami mindent néz, 195 ezer Ft volt. Kaptunk egy papírt, amin rajta volt a számlaszám, amire utalni kellett. Csütörtök délután hívtak a Czeizel Intézetből, hogy péntekre kész a lelet, de még nem kapták meg a pénzt, gyorsan utaljuk át. (A férjem addig még tényleg nem utalt, úgyhogy gyorsan befizette a pénzt.) Pénteken már tudtuk az eredményt. A baba nemét a 12. hét utolsó napját árulták el, be lehetett lépni a prenatest.hu oldalra azzal a kóddal, amit sms-ben küldtek.
2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!