Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki minden reggel epét hányt...

Aki minden reggel epét hányt annak volt valami gondja belőle vagy egy idő után jobb lett?

Figyelt kérdés
Nagyon kivagyok. 15hetet töltöm a hétvégén. 2hete minden reggel epét hányok. Se inni se enni nem tudok addig annyira szar a gyomrom. 3hete laboron minden eredményem jó volt. Vedőnő tegnap azt mondta talán elmúlik és nem tart ki a végéig. De ismerek olyat akinek terhesen epe problémája volt. Ez is utalhat rá? Vagy csak én agyalok és majd idővel jobb lesz
2021. jan. 28. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 8-11 hét között hánytam epét minden reggel, mert hányingerrel keltem, de nem volt semmi a gyomromban.


Semmi bajom nem volt.

2021. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már a 6-7. Heti óta hányok. De eddig kaja után. Vagy kaja szag miatt. De újabban úgy is kelek hogy nagyon rossz a gyomrom és érzem hogy vissza fog jönni. Fiam (3 éves ovis)6kor kel vagy előbb 7ig tv-t net és közben felöltözünk. Szóval 6kor keltem és fél 10 volt mire kijött aminek ki kellett.
2021. jan. 28. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttöl hánytam, egész nap folyamatosan, reggel ahogy felkeltem, oda volt készítve a lavór és rögtön hánytam, eleinte kb. nyálat, mert éjjel nem ettem, utána epét, ez egy pár hónapig így volt, mert szülésig ez ment, nem lett semmi bajom, ez nem epebajra utal, hanem csak ezt tudod kihányni, mert nincs étel a gyomrodban.
2021. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom is csak 104/61 /67

Jövök megyek csinálom a dolgom de fáradt és álmos vagyok. Fáj a fejem.

Nem is értem hogy lehet ennyire különböző a terhességem.

2021. jan. 28. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
En 24.hetig hanytam epet. Nagyon rossz volt..en ugy voltam h ahogyan kinyitottam a szemem es futas mosdoba... Nekem a salvus viz segitett. Attol jobb lett.
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!