Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már másnak is, hogy...

Volt már másnak is, hogy Simonart szalagot találtak az uh-on? 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem amnion szalagot találtak, ha az ugyanaz, akkor igen. De nekem már a 12. uh-n észrevették.
2008. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Asszem ua. a kettő. És neked lett belőle valami gondod?
2008. dec. 4. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Még sajnos benne vagyok (17. hét) és nagyon megijedtem, amikor megtudtam, de azóta mindenki nyugtat a szalaggal kapcsolatban. Ha nem akad bele a baba, nincs gond. Tudod a babád fekvését és a szalag elhelyezkedésének helyét?
2008. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos annyit tudok, hogy A P irányban, a magzattól függetlenűl húzódik.

Tegnap is még ott volt és azt mondta az uh-s, hogy nemsokára majd szétrúgja a gyerek. Remélem igaza lesz. CSak ez az egy problémánk van, amugy minden más ok.

Azt találom furcsának, hogy ha ez tényleg komoly, akkor nem kéne többet figyelni? Nem nagyon foglalkoznak vele. Neked?

2008. dec. 4. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyémmel sem törődtek sokat, olyannyira hogy én kérdeztem rá és még ezek után sem tájékoztattak mitől van és mit okozhat. A net-en néztem én is utána, aztán a magándokim mutatta meg uh-n és nyugtatott meg, hogy messze van tőle a babám keze és lába. Most csak várok. De azt olvastam a második trimeszterben felszívódhat. Reménykedjünk!
2008. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia!

És azt sem tudod, hogy mi okozza? Mitől válik az el a magzatburoktól?

Neked mennyi időnként nézik, csak a kötelező uh-on?

Egyébként úgy tudom, hogy a terhesség elején van veszélyben tőle a magzat, ahogy megerősödik a pocaklakó már nem jelent rá veszélyt.

Amugy a neten nem sokat írnak róla. Akinkek van, azok mind ua. tanácstalanok mint mi.

2008. dec. 5. 09:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik doki azt mondta, hogy a beágyazódás során alakul ki, de hogy mitől és másnak mitől nem, azt nem mondta. Szerintem ők sincsenek tisztában vele mitől is van ez. Viszont információim szerint minden 5 terhességben van ilyen szalag, van akinél észre sem veszik. De bajt csak 0,08 százalékban okoz. Nekem sem néznék gyakrabban, mint a kötelező uh, csak nálam van más gond is, így gyakrabban uh-oznak, ilyenkor mindig rákérdezek a szalagra is. Ezzel viszont Te nyugtattál meg engem, hogy a terhesség elején okoz gondot. Ezt nem tudtam, mint ahogy azt sem, hogy a baba szétrughatja.

2008. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát akkor sok sikert és boldog babavárást!

Valahogy csak túl leszünk rajta. Még annyit erről, hogy azt olvastam valahol, hogy akinek volt a terhessége elején barnázgatás-vérezgetés, azoknak alakulhat ez ki.

Nekem volt egy hétig az 5. héten. Neked?

üdv

2008. dec. 7. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nekem is volt a 14-15. hétben, kaptam is vetélés ellen gyógyszert, de akkor már tudtam a szalagról. Előtte pedig semmilyen problémám nem adódott.

Boldog babavárást Neked is!

2008. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerintem nincs összefüggésben a vérzéssel.

Sok sikert Neked is!

2008. dec. 8. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!