Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. ,1 éves lesz a babám,...

1. ,1 éves lesz a babám, szülinapjára milyen tortát vehetek, készíthetek? 2. , Nyakkendőt vagy selyem szalagot tehetek az ing nyakára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Én nem tennék semmit a nyakába :) Boldog szülinapot a kisfiadnak!!!!

2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amilyen tortát szeret a babád,olyant készíts vagy vegyél. A nyakára pedig én nem tennék semmit. Gondolom,nem veszel neki öltönyt?
2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! A babám még sohasem evett tortát. A tietek igen 1 év alatt? Szóval hogy mit szeretne nem tudom. A csokis babajoghurtot nem szereti, tehát csoki kizárva. Öltönye nincs, mert elég drágák voltak, de szerettem volna. Így gondoltam a csokornyakkendőre.:) Képeken láttam, írtó cukik benne. Csak a fotók kedvéért.
2010. aug. 10. 22:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ugyan ezeket az oldalakat én is végignéztem a google-ban, de egyik se nagy szám...sajna...:(
2010. aug. 10. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy egy évesnek még nem is kell "csodatorta". ha azt szeretnéd, hogy ő is jóízűen ehessen belőle 1 szeletet, inkább ezek közül keresel egy szimpatikusat, minthogy rendelsz a cukrászdában egy flancosat... A képeken biztosan jól mutatna egy cukrászdai, de ez a nap inkább a kisfiadról szóljon...
2010. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bébi nyakkendőt kínaikban, körben a nyakán gumis, nagyon laza és kényelmes. Az enyém imádta egy lagzin volt rajta:-)
2010. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónaposan evett először tortát, sütit. Amit én sütöttem nem ette meg, de a boltibol egy szeletet betolt.

A tejszíneseket szereti, oroszkrém, gesztenye, fekete erdő torta.

Szülinapjára formatortát rendeltünk. Vannak szép autó, kamion, thomas katica, malacka stb. Formatorták. Úgy sem eszik belőle sokat, ami tetszik neked, vagy amilyen állatot ismer olyat rendelj neki szerintem!

Nyakkendők a kínaiban 1000 ft, ért vannak, szépek!

2010. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
23:16-osnak a válaszom: Természetesen a kisfiamról fog szólni a szülinapja, mint ahogy mióta megszületett, minden egyes áldott nap Ő a központ, a Minden! Nem kellenek az ilyen negatív válaszok! Igen is csodatortát fogok neki rendelni, és a családból még mások is, nem a linken található számomra kissé gagyi, összepacsmagolt, csúnya (bele sem nyalnék) tortát. (mintha kezdő háziasszonyok próbálkoztak volna:) Az autókat imádja, ezért autó formájút rendelek, ma ki is néztem már. Nekem az öröm a kis arcán mindennél többet ér, akár csak 10 percig lesz is érdekes neki a torta. A többieknek köszi a választ. Nyakkendőt nézek neki.:)
2010. aug. 11. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem megsérteni akartalak, ha neked így jött le, akkor bocsánatot kérek! Csupán azt akartam írni, hogy a kisfiadnak nem biztos, hogy a bolti jobban tetszene, mint az otthon készült. De persze, te tudod :) Egyébként én mindenképpen előtte megkóstoltatnám a kicsivel addig a tejszínt, a tejet és a tojást is, ha eddig még nem kapott. Nem lenne jó, ha a bulin jönnének ki rajta egy esetleges allergia jelei... Nem túlparázás miatt írom, 4 gyerek után már nem szoktam túlspilázni a dolgokat, csak a józan eszemre hallgatok. Kompromisszumos megoldásként lehet úgy csinálni, hogy rendelsz is egy tortát, ami a nagyoknk jó lesz és a képeken is jól fog mutatni, a kicsinek meg adhatsz a háziból, amitől biztosan nem lesz baja és akár 1-2 egész szeletet is megehet belőle.. Persze,te tudod... ez csak egy ötlet volt.
2010. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma volt az apukája szülinapja, és a tortát csak piszkálta, szóval szerintem neki mindegy lesz, csupán a figurák és a tüzijáték fog tetszeni neki.:))) A képeken azért csak jól fog mutatni egy szép torta, nem egy összepacsmagolt, és pár év múlva megnézheti a képeken, hogy neki milyen szép tortája volt.:))) Amúgy sem egy nagy evő, max. 1-1 falatot ha eszik, attól meg nem hiszem, hogy baja lesz. Zacher tortát csináltatok, autósat, micimackó és barátaisat. Mindenkinek a legjobbakat! És bocs, de tényleg azt hittem, bántásból írod. Kissé túlreagáltam.
2010. aug. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!