Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás ilyen korán?

Derékfájás ilyen korán?

Figyelt kérdés

Van már egy fiam, vele egyáltalán nem fájt a derekam terhesen.


Most 4 nappal a nemvárt után vagyok, van egy iszonyú erős pozitív tesztem. Ma délutanra a derekam nagyon fáj. Nem hátraztat semmiben, csak érzem.


Emellett görcsölget a hasam, de ez a fiammal is a 12.hétig kitartott.


Volt a fiam után egy terhességem, ott végig fájt a derekam, kiderült a 8.héten, hogy üres petezsák volt.

(Ott terhestüneteim sem nagyon voltak. Most a melleim fájnak, émejgek, folyamat álmos vagyok. Ugyan az, mint annona fiammal. Ja és akkor a teszt is halvány volt, alig erősödött).


Szoval ez a derékfájás ami nem tetszik. Én hülye utanaolvastam a neten, mindenhol csak vetélésnél írják...

Tapasztalt valaki ilyet?


2021. jan. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van az eleje óta, nincs semmi probléma. Nyílván az nem jó, ha folyton és pihenés után is fáj, de szerintem csak pihenned kell. Meg amedddig nincsen vérzés vagy barnázás, addig ne aggódj.
2021. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel megnyugtattál :)


Pihenésre elmúlik. Ma reggelre nem érzem most :)


21hós fiam mellett nincs sok nyugtom, lehet az volt sok.

2021. jan. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!