Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán tesztelhettem? Feb.10....

Korán tesztelhettem? Feb.10. én volt meg. Egy hete hányinger. Has derékfájás, mintha megakarna jönni, napközben teszteltem 'negativ''

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikorra nem vártad? Hány napos ciklusaid vannak? Milyen tesztet használtál?
2014. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28napos,hétfőre 10.re,Medi-Lab tesztet használtam
2014. márc. 12. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem pont középidőben volt a pé-d hanem 1-2 napot eltolódott akkor még korai volt a tesztelés. Holnap reggeli vizeletből már biztosat mutat.

Majd írd meg, hogy mi lett.

2014. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A menstruáció jelei és a korai terhesség tünetei nagyon hasonlóak. Szerintem még korán teszteltél, persze megértem, hogy már nagyon kíváncsi vagy. Csak jobb egy hét késés után tesztelni. Ilyen kisterhességet nem biztos, hogy kimutat, főleg, hogy nem a reggeli vizelettel teszteltél. Az a legjobb. Szurkolok!! :)
2014. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
.......megjött!Köszönöm szépen a vállaszokat!
2014. márc. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!