Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hol és mennyiért...

Debrecenben hol és mennyiért lehet tetra kifogót és pelust venni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol .... a tescoban cora-ban olcsó ott 5-ösével 10-esével vannak a pelusok. a kifogó kétezer ötszáz ft.


a brendonban a legdrágább...


minden bababoltban lehet kapni árat nem tudok vagyis nem mai árakat tudok.


talán még a felüljáróról a város felé a szt anna utcán a bababoltban lehet kapni egy db-os kiszerelésben textilpelust van cseh és magyar tetra anyagból.

2010. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekük a Nyugati utcai bababolt jött be legjobban eddig választék és ár szempontjából is.
2010. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor már innen jóval olcsóbb rendelni, nem?


[link]

2010. aug. 16. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

09.31-essel egyetértek!


nagyon rendesek az eladók sajnos én még régen voltam és kifogtam egy undokot aztán nem jártam arra később se és csak 8 hós volt a csepp amikor újra be mertem menni.. nagyon ++++ tapasztalatom van.


a brendonban is de ott azt látom hogy unatkoznak az eladók és kényszerből kérdezi meg hogy segithet-e nem azért mert akar is segiteni...


ha van baba mama hetek a cora-ban akkor ott is olcsó a tescoban meg már inkább drágább minden .. -sajnos- és minden cicás kutyás macis disney-s szóval ahhoz olyan hozzáállás is kell nekem a sima minta nélküli tetszik


egyébként van a kik-ben is mintás textilpelus és kifogó


a müllerben is van mintás textilpelenka kb. 300 ft/db. áron.

2010. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.olcsó amit találtál.!!!


a magyar tetra csak eldolgozott széllel van a boltokban a cseh meg el van szegve és vastagabb anyagú.

2010. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A nyugati utcán a bababoltban 195ft a magyar textil pelus,nekünk ilyen van ,és nagyon jó minőségü.Amúgy én is szeretem azt a boltot,pont ma jártunk arra:-)
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!