Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyiért vállal szülést Dr...

Mennyiért vállal szülést Dr Sápy Tamás Debrecenben?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, aki szült nála légyszíves írja le.

Köszönöm.


2010. ápr. 12. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnöm szült nála tavaly, akkor 80ezer volt+ minden vizsgálat 8ezer.
2010. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A vizsgálatokat tudom, és megkérdezte tőle barátnőd, hogy mennyiért vállalja el?

2010. ápr. 12. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, én nem szültem még, csak annyit tudok ehhez a névhez hozzáfűzni, hogy ekkora ősbunkót még nem láttam. Pénz amúgy sem kérhet, csak rajtad áll, hogy mennyit adsz neki. Az a lényeg, hogy, mikor bementem hozzá még vissza sem köszönt ő, állapította meg, hogy terhes vagyok, mert még nem volt akkor fogadott orvosom és mikor megtudta, hogy 20 éves vagyok elkezdett velem bunkózni, hogy mi lesz a baba sorsa stb..., mint aki azt mondta volna, hogy jó nagy ri...... vagy hogy terhes lettél.És fel sem merült benne, hogy netán akatuk a babát!!!!! Két éve vagyunk együtt a párommal és nagyon örültünk mikor megtudtuk, hogy babár várunk. Szóval Te tudod, de szerintem őt csak a pénz hajtja meg vannak nála sokkal aranyosabb orvosok is Pl: Dr. Bartha Tünde.
2010. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Velem mindig nagyon jól bánt,rendes volt.

Semmi problémám nincs vele.

Ez egyén függő kivel hogy bánik egy orvos,én is voltam már ilyen helyzetben más orvossal, és az más szemében volt rendes. Tehát egyén függő, szerintem.

2010. ápr. 12. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen megkérdezte. A barátnőm megvolt vele elégedve. Azt a dokit válaszd aki szimpi, én ezért fogok a Kenézybe szülni, mert ott van az a doki aki nekem az első perctől rokonszenves volt. 25hkm
2010. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg egyénfüggő!!!!De én sem bírom a stílusát!!!Egyébként Nekem kerek perec megmondta,hogy vállalja, 100 ezer fointért!!!Én meg mondtam neki,hogy az jó ,de nekem annyim nincs!!!Mondta,hogy nála ez van!Egyébként én is Bartha Tündénél fogok szülni!!!
2010. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De velem ő mindig rendes volt,múltkor minden vizsgálatot elvégzett,ultrahang stb 5000ft-ot kért.

Hát kinek milyen az első tapasztalata.

Sajnálom, hogy veletek nem volt kedves.

2010. ápr. 12. 15:49
 8/12 anonim válasza:
100%
Szioka!Én most fogok nála szülni,május 13ra vagyok kiírva. Nagyon meg vagyok vele elégedve,velem mindig rendes és türelmes volt. Magánrendelésén 6ezer a vizsgálat,100 ezerért szüleszt.Sok sikert!
2010. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hozzá járok, bár még a közepén vagyok. Nekem is kerek perec megmondta a múltkor, hogy 100 ezer a szülés, gondoljuk meg! Hát, mit ne mondjak, jól ledöbbentem!

Viszont jó doki, és az ő meddőségi kezelése segített hozzá a babához.

2010. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát gondolom,hogy ledöbbentél, de ahhoz képest,hogy itt a környéken ahol én lakom, annyiért vállalják az orvosok mint ő és színvonal egy deka sincs...
2010. ápr. 12. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!