Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9.dpon hüvelyben szurkalo...

9.dpon hüvelyben szurkalo erzes enyhe menzi görcs méh szurkalas és petefeszek szurka lehet beagyazodastol? Vizes kremes folyas?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 17:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:

Dehogy megy el hamar 😅😅😅 ma amikor boltban voltam alig bírtam ki, hogy ne vegyek egy 10es tesztet.

De nem vettem

Amúgy csak 25ös van itthon

2021. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 A kérdező kommentje:

Nektek nem szurkal egy pontban a méheteknél ?Mert nekem már nem szurkal a petefészkemnél hanem középen valahol fent a méhemnel de mindig ugyan ott.

Folyásotok milyen?

Nekem pár napja sok és híg tejszeru volt most meg kicsit sűrübb krémes és kevés.

Remélem jó a megérzésem szerintem ebből baba lesz :)


Nektek is szurkolok! :)

2021. febr. 3. 17:41
 23/106 A kérdező kommentje:

:))

Az jó hogy kibírtad ügyi vagy ! :)


Hat én azzal nem próbálkoznék nekem még a 10es sem mutatna semmit :))

2021. febr. 3. 17:45
 24/106 anonim ***** válasza:
Hát csajok, engem megszállt ma a kisördög és csináltam egy tesztet. 10-es erősségű, én negatívnak látom,mondjak ha nagyon nagyon meresztem a szemem akkor talán van ott valami, de lehet csak szellem csík. Pedig megfogadtam hogy nem tesztelek max. 1-2 nappal előtte 🤦‍♀️ Nekem az a fura hogy a hasam már kb. másfél héttel legalább elkezd fájdogálni mielőtt megjön most csak néha tör rám a tompa hasfájás.Nem pont olyan mint a meg fog jönni érzés. Szúrkálódást is érzek.Folyásom ilyenkor áttetsző, hígabb szokott lenni menzeszig. Most kb semmi nincs 🤦‍♀️Na van még vasárnapig időm, hátha még van remény 😊 I. voltam 😊
2021. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:

Szia I nincs képed? Szívesen megnézném

Azért nekem pl még soha nem volt szellem csík egyik testemen sem

Én alig alig hiszem, hogy van olyan

Szóval nagyon drukkolok

2021. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem tegnap és tegnap előtt volt erős inkább éles szúrás és ahogy te is írod. És pont egy ponton. Nagyon fura volt. Emlékeztetett a lányomhoz...

És 2 napig szinte végig. Ma reggel is de napközben ez már elmúlt. Én már nem is tudom, hogy mit gondoljak.

Nagyon izgulok csajok.

Lányomnál 11 dpo volt halvány pozi. Nagyon halvány

De most nem fogok holnap meg tesztelni.

2021. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:

Hát itt a tesztem. Bejelöltem ahol vélni látok valamit. De tényleg nagyon kell mereszteni a szemet előre szólok 😂


[link]

2021. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
Ja és délutáni pisiből van, ráadásul úgy hogy nem sokkal előtte is voltam. Mondom hogy megszállt a kisördög, nekem akkor abban a pillanatban tesztelni kellett 😂
2021. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 A kérdező kommentje:

Én nem latok rajta 2.csíkot sajnos:(

Lehet élőben jobban látszik de így nem.

Mondtam hogy szerintem ne tesztelj!:)

Mindegy mostmar vasárnapig bird ki ha nem jön meg tesztelj mégegyszer.

Nekem is 1,5 hettel előtte szokott kezdődni menzesz erzes meg nekem pé.utan mindig fajnak a melleim amíg meg nem jön.

Kitartás! :)

2021. febr. 3. 19:39
 30/106 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy negatív 😉 De nem is bíztam másban, csak egy sugallat volt🤔 Vasárnap tesztelés újra. Szerencsére ez volt az utolsó tesztem itthon így nincs kísértés 😊
2021. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!