Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9.dpon hüvelyben szurkalo...

9.dpon hüvelyben szurkalo erzes enyhe menzi görcs méh szurkalas és petefeszek szurka lehet beagyazodastol? Vizes kremes folyas?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 17:57
 51/106 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Én éjszaka megjon érzésre ébredtem azt hittem megjött de nem szerencsére elmult mostanra.

A hőm még mindig 37,4.

2021. febr. 5. 06:17
 52/106 A kérdező kommentje:
Igen ,hétfő vagy kedd .
2021. febr. 5. 06:24
 53/106 A kérdező kommentje:

Most hogy ébresztettem a kislányt elkapott egy picit a hányinger de ezis elmúlt kb. 1perces volt .

Nem értem.

Hmm..

2021. febr. 5. 06:32
 54/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én majd vasárnap reggel akarok tesztelni, ha az is negatív akkor tuti nincs baba. Nekem a hasszúrka még megvan, néha elkap a megfog jönni érzés. Már nem nagyon vagyok bizakodó ☹️ Ha nem jön össze most sem akarok menni orvoshoz. Kisfiam is Clostilbegyt segítségével jött össze a 2.hónapban. Mondjuk most elvileg van peteérés LH teszt szerint, jókor is vagyunk együtt szerintem, nem értem mi lehet a gond☹️
2021. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Szerintem nekem meg fog jönni vasárnapra.

Elkezdett megint fájdogálni a hasam alja tompa zsibbados erzes. A derekam nem fáj.

A szurkalas még meg van.

A cickoim egyre jobban fajnak.

Félek hogy megfog jonni.:(

2021. febr. 5. 09:39
 56/106 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok kedves kérdező, mint ahogy nemrég írtam is☹️Nem baj új hónap új remény 😉 I. vagyok
2021. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok. Most jutottam teló közelbe. Reggel csináltam egy 25ös tesztet és full negatív lett. Még egy ici picike halovány semmi sem jelent meg

És a hasam fáj mint amikor még akár jönni. Szerintem én is elengedtem a hónapot.

Következő hónap talán jobb lesz

Kérdező és a hőd?

Mi is jókor voltunk együtt szóval nem tudom

2021. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 A kérdező kommentje:

Szia.


Szerintem korán csináltad főleg 25sel ,sztem 10el kellett vona de lehet hogy az is - lett volna, én ezert nem merek tesztelni.:(


Nekem hol faj , hol nem úgyhogy nemtudom mi lesz.

Mi ovu elott 1 nappal voltunk eggyütt.

A hőm ugyan olyan magas 37,4


Azért reménykedjünk hátha valamelyonknek összejön. :)

2021. febr. 5. 13:20
 59/106 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 10es kellett volna csak az nem volt itthon 😅

Amúgy lányomnál a 25ös a 11 dpo-n kimutatta. Halványan, de pozi volt. Azért is próbálkoztam be

Szurkolok nektek 🤗

2021. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy 3-unk közül a legesélyesebb a babóra. Nekem most már abszolút meg fog jönni hasfájásom van. Szurkolok nagyon 😊 I.
2021. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!