Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz eredmény ez? Mi...

Nagyon rossz eredmény ez? Mi Bajt okozhat? Toxoplazma eredményem:

Figyelt kérdés

toxoplazmaIgm ELISA:neg

toxoplazma IgG ELISA:110IU/ml,


2010. aug. 16. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is mind a kettő negatív vagyis fogékony vagyok rá ahogy te is.Nekem is ez az eredményem csak nekem az IgG ELISA:-IU/ml.Nekem így van írva szám nincs.Próbáld meg belinkelni a google-ba hogy toxoplazma eredmény kielemzése hátha kidob valamit.Belinkelni nem tudok neked mert sokmindent kidob.Remélem egy pöttyet segítettem!

19hetes kismami

2010. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ha negatív, az nem azt jelenti, hogy nincs baj?

Szerintem még nem estél át a toxoplazmán, azért negatív.

2010. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félek tőle meg mondom az őszintét.De a védőnő nem a negativ résszel foglalkozott hanem ott ahol számot irt azért kell megismételjem,épp ez az hogy vagy átestem valamikor és még mutatja az értéket az a jobbik variáció vagy bennem van a fertőzés,ha utóbbi akkor gyógyszert kell kapjak.Aki erről többet tud segitsen,biztasson.Első köszönöm a válaszod.
2010. aug. 16. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igm azt jelenti, hogy jelenleg nem vagy fertőzött. Az IgG jelenti azt, hogy korábbi fertőzésed volt. Azt hiszem, nekem is valami ilyesmi volt az eredményem. Vagy 150? Már nem is tudom pontosan. Üdv. 8 hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Magyarul már nem lehetsz még egyszer fertőzött. A terhesség előtt voltál az :-)))
2010. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor minden oké?Nem lesz semmi baj?Kicsi fiad egészsáéges?Megismételted akkor a vérvételt?
2010. aug. 16. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, egészséges és gyönyörű kisfiam van :-))) Megismételtette a dokim a vizsgálatot egy idő múlva, és ugyanaz lett az eredmény, mint az elsőnél. De azért, hogy megnyugodj, a dokidnál kérdezz rá. Én mindig mindent megkérdeztem tőle, ami aggasztott. Biztos örült nekem :-) Minden jót, és nagyon boldog babavárást!
2010. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdésedre nem teljesen válaszoltam. Igen,a korábbi fertőzöttség azt jelenti, hogy a babádat már nem érinti a toxoplazma.
2010. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az IgG Elisa pozitív, az azt jelenti, hogy már átestél a fertőzésen, így mégegyszer már nem ehetsz át rajta.

Ha az IgM Elisa negatív, az azt jelenti, hogy már régen átestél rajta, tehát nem a terhesség alatt, ha viszont pozitív, akkor nemrég esett át rajta az illető.

2010. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a nőgyógyászommal és azt mondta ez virus fertőzés macskától,de a babámra nem veszélyes nem kell féljek.Elmondtam az értéket és az alapján mondta.
2010. aug. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!