Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen 2100-as eredmény...

29 hetesen 2100-as eredmény az nagyon rossz? Ma volt a doki a védőnőnél és ezt írta a papírra. Annyit mondott hogy sokat pihenjek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint CX 2100? Erre gondolsz? Mi állt még a papírodon? Ez azt jelenti egyébként, hogy 2 ujjnyi a méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt.
2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen erre gondoltam

ez nagyon rossz?

2011. máj. 5. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából nekem első babám, nem vagyok túlzottan tapasztalt ebben és nekem zárt a méhszáj szerintem nem nagy probléma hiszen akkor már a dokid is mondta volna! Ha tényleg csak annyit mondott, hogy pihenj sokat akkor valószínűleg mindössze erre van szükséged! A nemi élettől eltiltott esetleg? Mást mondott ezen kívül?
2011. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem mondott semmi mást

a nemi életet szóba se hozta

2011. máj. 5. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 27. héttől ilyen volt. Ma töltöttem be a 40. hetemet. Bár már a 3. babám, de nekem nem monodtt semmit az orvos. Itthon vettem észre, hogy ez van a papírra írva és hát bizony ideges lettem. Két hét múlva mentem következőnek, akkor kérdeztem rá és azt mondta, hogy minden mehet tovább úgy mintha nem is lennék várandós. Sőt, képzeld, a 32. heti uh-n még az a pici nyitottság is visszazárult, mert 2000 volt a papíron. Ha neked is nyugis orvosod van és nem az a minden áron riogatós és befektetős, akkor nyugodtan hallgass rá, szólni fog ha baj van.
2011. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hála istennek az uh-s orvos más és tök nyugis doki
2011. máj. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!