Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szopipárnát érdemes venni? És...

Szopipárnát érdemes venni? És kb hanyadik héten vegyem meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van aki szerint érdemes szerintem nem mert sok diszpárnánk van azt tettem a cicm alá és a térdem közé oldalt fekve.


egyébként jó dolog.. már a terhesség elején is jó szolgálatot tesz kb. 10-12. héten amikor már nem szivesen fekszik hason az ember.

2010. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szopipárna gyártó vagyok!

Persze hogy érdemes venni!

Onnantól veszed igazán hasznát, amikor már növöget a pocid és hasra nem tudsz fordulni, viszont ha oldalt fekszel, akkor ezzel kiválóan ki lehet támasztani a pocakod!

Utána meg ugye ráfektetheted a babát is, a gyöngyök melegítik. A kismamik, akikkel találkozatam, midig hatalmas találmánynak tartják!

2010. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkétszer kb 25.héttől volt, U-alakú.

Nagyon jó vele aludni: combok közé, has alá.

Ha már megszületett a baba, akkor bele lehet rakni, amolyan pihenőszékszerűen. Ha már nagy a baba, akkor szopinál jól jön, mert nem kell tartanod őt.

Szerintem érdemes, de nézz körül, nehogy tízezrekért vegyél, mikor már lehet kapni 3-4ezerért is.

2010. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én leszek az ellenpélda. :)

Már a terhesség elején megvettem, mert mindenki csak dícsérte. Fekszem rajta, igen....a fejem alatt van, amikor TV-t nézek. Számomra teljesen hasznavehetetlen és sajnálom a rá kiadott 3000 Ft-ot. A barátnőm sem használja egyáltalán.

2010. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ikreimhez volt,nélküle nem tudtam volna egyszerre szoptatni őket,és a terhességem alatt sem igen tudtam volna aludni.Nagyon-nagyon hasznos volt,egyetlen fillért sem bántam meg amit ráköltöttem.
2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És hol lehet olcsóbban venni ilyet? Mert a Brendonban néztem és ott kicsit drága 15 ezer körül van.
2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak ezzel tudok aludni már hónapok óta. Szerintem érdemes venni, mikor már elkezd nőni a pocakod


30 heteske

2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam a Brendon-os 15ezres példányt. Bababörzén vettem. Nem használtan! A csaj saját maga gyártja. 3000 Ft volt. Érdemes rákeresni a neten is, hátha találsz.
2010. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semleges véleményem volt a párnáról, de megvettem. Azóta is nagy hasznát veszem, nem is gondoltam volna.. A 30. hét után már az oldalamon sem tudtam aludni (a hátamon már régóta nem), mert úgy fájt a combomnál a forgóm, mint akit összevertek. Aztán elkezdtem ezzel aludni, és azóta nem fáj. Lehet hogy kicsit leveszi róla a terhet, vagy nemtudom.. de nekem bevált.
2010. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!