Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten derül ki...

Hányadik héten derül ki ultrahangon, hogy ikreim lesznek esetleg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek elég soká,de általában akkor mikor szivhangot látnak.
2011. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8-ig hetin szerintem már látnák, de legkésöbb a 12-iken már biztosan.

de egy gondos orvos megnéz rendesen.a petevezetéket is.

2011. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. héten látták.
2011. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha.Tehát ha nálunk már van szívhang de az orvos nem mondta akkor tuti, h egyedül van a kis drágánk?
2011. okt. 24. 19:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor még van rá esély, h közöljék nem egy baba van?
2011. okt. 24. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
szia ! ritkán előfordul hogy annyira takarásban vannak - ez volt egy ismerősömnél!- hogy még a 12. héten sem derült ki csak a 18. hetin! jaaa, és a szívhangjuk meg totál összhangban volt, ezért egynek hallották...
2011. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18.-on biztosan de az AFP is gyanús lenne mert mondjuk túl magas.Ha csak egy Babót rejt a pocak annak is örülj a fő az hogy egészséges legyen!!!
2011. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Én 12 hetes iker terhes kismama vagyok. Nekem 8 hetesek voltak a picúrok amikor először láttam őket ultrahangon. Hüvelyivel nézelődtek, elsőre csak egy babát láttak és egy vélhetőleg már üres petezsákot. De amikor a doki mg nézelődött akkor azt mondta mintha a sarokban lenne valami és csinált egy hasi ultrahangot is. A másik kis huncut babóka azon már rendesen látszott. Voltam 10. héten is ultrahangra vissza rendelve akkor már látszott a köldökzsinór is és izegtek mozogtak. Szívhangot már a 8. héten is hallottam szépen mindkettőnél. Most megyek megint uh-ra a 12. hetesre.
2011. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én konkrétan ma voltam a 12 hetes uh-n a kórházban.

A szonográfus vizsgált, és kérdezte hogy több baba van? Mi? Egy! Ő kettőt lát... Nem lettem sokkos... Az első uh majdnem 8 hetesen volt, akkor egyről volt szó. Az az egy tök jól látszott, viszont mellette csak a nagy semmi...

Szóval most kicsit kész vagyok.

Most akkor szinte tuti császár lesz, meg akkor valszeg hamarabb is jönnek?

Utolsó! Te szerettél volna ikreket? Én tényleg kész lettem, biztos meg fogom szokni a gondolatot, pedig sosem akartam, de mostmár kénytelen leszek.

Persze a lényeg, hogy minden oké velük, de akkor is sok volt ez most.

2011. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Nyugodj meg engem is fejbe vágott asmikor azt mondták, hogy ketten vannak. Ja és most voltunk 4D ultrahangon kiderült, hogy két fiúcska költözött be. Hozzá fogsz szépen lassan szokni a gondolo

athoz. Egyébként nem biztos, hogy császárral kell szülnöd. Első baba? Nekem már van egy 5 és fél éves kislányom is. Én ajánlanám, hogy nézz be, ha van kedved a [link] Fórumra itt 2011-benszült és még várandós ikres anyukák osztják meg a gondolataikat. Bármit kérdezhetsz ami eszedbe jut itt mindig van valaki aki szívesen válaszol:-)

2011. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!