Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres terhességnél erősebbek...

Ikres terhességnél erősebbek a tünetek vagy korábban kezdődnek a terhes tünetek, mint egy babánál?

Figyelt kérdés

Nagyon korai még, csak 4+6-nál járok, de borzasztó émelygés van rajtam már 1 hete minden délelőtt, ma már nagyon közel jártam a hányáshoz is.


Az előző terhességemnél egyáltalán nem volt ilyen se az elején, se később, emiatt merült fel bennem... Dokinál még nem voltam


2021. febr. 9. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a lányommal voltam rerhes, az elején borzasztóan fájtak a melleim. Émelyegtem, egész nap olyan fáradt voltam h majdnem elaludtam.

Az ikrekkel 4 nap késés után teszteltem, mert csak annyi tünetem volt h nem jött meg (gondoltam van ez így h késik, főleg mikor babát szeretnénk, a lányomnál is így volt)

Semmi tünetem nem volt a terhesség alatt, csak az óriási hasam.

Majdnem 8.hónapig dolgoztam, olyan jól éreztem magamat (35 hétre születtek)

Nem hinném h bármit is jelent h most rosszul vagy. Minden terhesség más

2021. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató :)
2021. febr. 9. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem voltak tüneteim a mell fájdalmon kívül. Álom terhesség volt velük. A lányomnál émelyegtem, hányingerem volt, szag undor stb.
2021. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 terhességem volt, ebből a második iker. Mindegyiknél ugyanolyan szarul voltam, s ugyanúgy kórházba kerültem vészes terhességi hányással.
2021. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milyen volt terhességed? igen ikreknél erösebbek tünetek, több baba van az ultrahangon
2022. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!