Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvétel eredmény: HCG Beta...

Vérvétel eredmény: HCG Beta >1000.0 IU/l, referencia tartomány <10 jónak számít 5-6 hetes terhesség esetén?

Figyelt kérdés

Ez az eredmény, de az orvoshoz csak jövő héten tudok visszamenni, addig izgulok...

6 hetes terhességnek számoltuk az utolsó ciklustól, de az UH-n tegnap sajnos nem látszott semmi.

Veszélyeztetett terhesség miatt mentem ilyen korán, azért is kellett a vérvétel.


2021. febr. 9. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy terhes vagy. 2 nap múlva kéne ismétlés, hogy azt lehessen mondani, hogy minden rendben van.
2021. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon furcsa eredmény, ugyanis a pontos ertek fontos, főleg ha azt akarnák monitorozni, hogy megfelelő-e az emelkedés. Százezres nagyságrendben is mérhető pontos számokkal a hcg.
2021. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt küldték :D

Igazából a méhen kívülit akarták kizárni, jövő héten újra UH, és remélhetőleg már látszódni fog a kicsike

Ugye baj nincs, reménykedhetek?

2021. febr. 9. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Méhen kívülit csak uhval tudják kizárni. Nekem is volt méhen kívülim.
2021. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a HCG érték jóval alacsonyabb méhen kívüli esetében mint a jó terhesség állapotában, nem? Lehet rosszul tudom :/
2021. febr. 9. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassabban növekszik, nem duplázódik 2 naponta.
2021. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már régi a topic, de mi lett veled? :) ez az eredmény rendben volt?
2023. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem

Nem fejlődött megfelelően sajnos.

A 8. Héten elment.

2023. ápr. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!