Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok így 5 hetes...

Tapasztaltatok így 5 hetes terhesen? Ultrahang/orvos? Adatok jók lehetnek esetleg?

Figyelt kérdés

uterus:86.6x41.9x47.2mm.méhszáj zárt és a nyálkahártya nagyon vastag(13.8mm)és azon belűl van egy 3x3mm ECHO MENTES terület.AZ A BABA?



Második terhességem,ma voltam előszőr orvosnál,mellem óriási és fáj,derekam le szakad,méhem telt nehéz és húz lefele,fel vagyok puffadva,szédülök,hányingerem van,6napja késik,szaglásom katasztrófa,mint egy nyomozó tacskó :-D Alig birok enni,mindentől felfordúla gyomrom,semmit nem tudok jó ízzel meg enni :-/ fáradt vagyok,3pozitiv tesztem van,már menstruáció előtt 3nappal erős pozitívat teszteltem!de tudtam is mert rosszul voltam,éreztem.Orvos rá írta a papiromra hogy mindezek mellett amit fentebb írtam,terhesség egyenlőre nem látható! Most a megvastagodott nyálkahártyában a 3x3mm-es területen a babát látta???vagy ez a petezsák lehet?semmit nem mondott hiába kérdeztem!tudom hogy korán mentem deee annyira izgatott voltam. :-) Attól félek hogy 2 hét múlva nem lesz ott a kicsi :-( szívhang nyilván nincs még!ezzel én is tisztában voltam.



#terhesség #magzat #echo mentes #3x3mm #5 hetes magzat #első orvosi vizsgálat
2020. dec. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt látta, hogy egy 3*3mm-es helyen felritkulás van, itt lehet majd a petezsák. Nincs még mit látnia ezen kívül, nagyon korán mentél.
2020. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korán nem megyünk orvoshoz....

Nekem a dokim azt ajánlja, legkorábban a 7.héten...


Ez még vagy terhesség lesz, vagy nem. Még petezsákod sincs, szóval ez még semmi 🤷‍♀️

2020. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy lehet menstruáció előtti állapot is.
2020. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 5 hetesen ott volt már a petezsák. :)
2021. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!