Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok de az eredmény...

Várandós vagyok de az eredményem P.2. lett, lesz valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit megijedtem, mert várandós vagyok és az eredményem P.2. lett, az orvosom írta sms-ben, hogy ez rendben van. Olvastam hogy ez gyulladásra utal, akinél volt ilyen minden rendben volt a babájával? Nagyon félek hogy emiatt baja lesz. Köszönöm a segítséget.
2021. febr. 12. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy utalna már gyulladásra? P1 szinte senkinek nincs, a P2 egy tejesen normális eredmény. Az orvosnak miért nem hiszel?
2021. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
P1 csak a szűz lányoknak van. A P2 teljesen normális egy nemi életet élő nőnél.
2021. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig P2 az eredményem, az orvosom azt mondta P1 max szűz lányoknak lehet. Rendben van minden a P2-vel.
2021. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
B.sszus, nem néztél utána? A p2 egy teljesen jó eredmény a már szexuális életet élő nőknél. Nekem pl soha nem volt p1.
2021. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A P2 normális. Az enyém is az lett közvetlen az után, hogy a doki közölte, gyönyörű a mehszájam.ha gyulladás van, akkor nem kapsz eredményt, hanem visszahívnak kikezelni és utána újra csináljak a szűrést. En már így is jártam egyszer.
2021. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is többen írták, ez egy teljesen negatív eredmény.

Soha életedben nem voltál korábban még rákszűrésen, hogy fogalmad sincs erről?

2021. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor voltam és nekem mindig P.1. lett az eredményem és akkor is éltem szexuális életet. Ezért ijedtem meg.
2021. febr. 12. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jól van. Akkor továbbra is minden rendben. Ne aggódj.
2021. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!