Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tellik/tellett a terhessé...

Hogy tellik/tellett a terhességetek? (15hkm)

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia😊 én örülök, hogy vége van a rosszullétnek. Voltam genetikai uh-n ott minden rendben volt. De....látott a nyaka mind két oldalán cystikus képletet...holnap megyek vissza. Remélem felszívódott...nagyon ideges vahyok emiatt...

15hkm

2021. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Én a vége felé vagyok, 35+3 hetes vagyok.


Nos, én sokkal rosszabbra számítottam. Igazság szerint én nem éreztem és érzem magam terhesnek. Se rosszullét, se görcs, se mellfájdalom, SEMMI! És mielőtt valaki irigyelne...nekem ez lelkileg nem annyira jó, picit azért megéltem volna a várandósságot. Nagyon pici a pocakom, szóval még most sincs derékfájás, ugyanúgy hajolok, guggolok, vezetek. Max néha “útban van”, de nem gátol semmiben.

Pisilnem sem kellett soha többet.

Más egészségügyi gondjaim viszont bőven akadtak a terhesség alatt: rák-gyanú (szerencsére negatív lett a mintavétel), fogműtét, végbélrepedés nagyon sok vérzéssel (még tart), pikkelysömör... Pedig 22 éves vagyok.

2021. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már megszultem de leirom.

Álom terhességem volt, nem fájt semmim, kivéve a 36 héttől, akkor a kicsi fiam rafekudt a húgyhólyagomra, és reggelente nem tudtam felkelni annyira fajt. Plusz a 38 héttől vizesedtem, óriás hasam volt, de mégis gyönyörű terhesség 🥰

2021. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!


Kívánom a legjobbakat és remélem felszivodott! Mi a mai fejlemény ha szabad kérdeznem?


Kedves 2es!


Juuj! Jobbulast kívánok neked! Hát a "várandósság megélésével" (ahogy fogalmaztal ugye :)) gyanítom jobban jártál volna..


Kedves 3as!


Annyira irigyellek! :) 15 hetes vagyok jelenleg de annyit görcsölök meg fáj a derekam hogy már számolni se bírom. Első trimeszterben semmi bajom nem volt, ahogy beleptunk a másodikba már jöttek is a panaszok😅

Örülök nagyon hogy ilyen fantasztikus terhesseged volt. És irigyellek azért is hogy mar a gyermekeddel tellnek a mindennapjai! :)

2021. febr. 13. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
#3 vagyok. Mégis le lettem pontozva. Az én k.va anyámat, hogy nekem problémamentes és könnyű a terhességem. Ennek ellenére megértem akinek nem az.
2021. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
5. Én vagyok a hármas de sebaj 😳😅😂😂😂😂 és köszönöm neked kérdező, valakinek könnyebb, valakinek nehezebb a terhessége. Remélem a tiéd is ilyen lesz minel hamarabb 🥰
2021. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, #2 voltam 🤦🏻‍♀️
2021. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
31%
már megint ezek az emojik 🤦🏻‍♀️
2021. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia 1-es vagyok😊 szerencsére felszívódott és egészséges mint a makk🥰🥰🥰
2021. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.-ik hèten vagyok. Kb.3 hete tartó folyamatos egész napos rosszullét (szédülés, émelygés) úgy érzem mintha állandóan remegne a gyomrom, fáj a fejem. Érzékeny vagyok a szagokra, fáradt vagyok, éjjel folyamatosan megébredek pisilni. Ma reggel hánytam először, eddig inkább erősödnek a rosszullétek, egyelőre betegségnek érzem mint áldott állapotnak 😂

Remélem 3-4 hét múlva már csak mosolygok ezen.

2021. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!