Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosom szerint aki nem bírja...

Orvosom szerint aki nem bírja az utazásokat, az a terhessége alatt sokkal rosszabbul lesz, mint aki bírja, nálatok volt ilyen összefüggés?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek utazni, de autóval csak úgy bírok fél óránál többet menni, ha én vezetek. Rosszul vagyok hajón és repülőn is, gyakran hánytam is. A 2 terhességem alatt is 5 hónapig naponta többször hánytam, egész nap szédültem és fájt a fejem. Szóval nálam bevált amit állít. Nálatok?
2021. febr. 5. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bevált. Toxémia is lett a vége.
2021. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es,a terhességi rosszulléttől lettél toxémiás?
2021. febr. 5. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rosszul vagyok autóban, buszon, vonaton, hajon. Egyedul a repules megy jobban, ott nem szoktam hanyni. A terhessegem alatt az elso par heten volt egy-ket rosszullétem, az se volt komoly.
2021. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Én imádok utazni, sose vagyok rosszul, viszont az első terhességemnél a 7.héttől, a másodikkal a 6. héttől hánytam a 16. hétig. Mindkét esetben 4-7x hánytam egy nap.
2021. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam utazni, hátrafelé ülve, hosszú utakon, hullámvasúton, mindenhogy, csak menjen, volt, hogy 8 órákat buszoztam ás, sőt olvasni is tudtam menet közben! Terhesség első 3 hónapját durván végighánytam, le is fogytam 5 kilót, érdekes, hogy azóta rosszul vagyok hátrafeléutazva, nem tudok olvasni, mert egyből hányok és néha csak hullámosabb, kanyargósabb úton is hányingerem van, hullámvasúton egyszer voltam és hánytam.


Szerintem ez így nem igaz, inkább úgy, hogy a hányós terhesség hányóssá teszi az embert.

2021. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: anyukám volt ilyen. Miután megszült, mindentől szédült. Akkor neki azt mondta az orvosa, hogy szülés közben a nagy erőlködéstől egy kicsit elmozdulhattak a a fülében az egyensúlyérzékért felelős "alkatrészek" és ez okozza a szédülést/hányingert mozgó járművön.

Én imádok utazni, de a terhességem 20. hetéig úgy hánytam, mint egy lakodalmas kutya. Azóta nem tudok hintára/körforgóra ülni, bár szerencse, hogy az utazással továbbra sincs bajom.

2021. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon utazás beteg vok.

Kiskorom óta.

Az első terhességemnél még csak rosszul se voltam.

A 2nál is talán 2x voltam rosszul (nem hánytam)

2021. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nyilván nem attól.

De a kérdésre próbáltam válaszolni. Rosszul voltam az autózástól, tömegközlekedési eszközöktől, folyamatosan hányingerem volt, gyomorsavam volt, vizesedtem, nőtt a vérnyomásom, stb, magyarul egész terhesség alatt rosszul voltam. És toxémia lett a vége.

2021. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz.

Soha nem voltam rosszul utazástól, ha hátrafelé ülök a buszon nem zavar, autóban sem vagyok rosszul.

A terhességet végighánytam, naponta tízszer kb.

Más oka van az utazásos és a terhességi hányásnak.

2021. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleg rendes utazasi betegsegem volt gyerekkoromban. 15 perc buszon es mar baj volt... felnott koromra kicsit jobb lett, de olvasni mozgo jarmuben ma sem tudok, nem birom a szeroentineket es nem szeretek kocsiban hatul utazni. A repulo sem mindig jo. Mikor terhes voltam egyszer sem hanytam, es nem is emlekszem hogy komolyabban emelyegtem volna.
2021. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!