Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 21. héten kinek mekkora...

A 21. héten kinek mekkora volt a magzat súlya?

Figyelt kérdés
Nekem 356 grammot mértek, azt mondták picit kicsi. A 18. héten 235 gramm volt.
2021. febr. 15. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 303 grammot mértek 20+4-en. Ez egy kicsit kicsi, ekkor kb. 330 gramm az átlagos (!) súly, de a +- 15%-ban bőven benne van. Szerintem nálad a 356 pont átlagos lenne pedig. De mindenesetre a súly a legrosszabbul mérhető adat, mert azt az uh-készülék csak becsüli a többi méret alapján. Az én esetemben pl. a fejméret teljesen átlagos volt, de a haskörfogat egy kicsit kicsi, szóval picit vékonynak tűnt a magzat. De pár napnyi súlylemaradással nincs semmi gond, ha a többi mérete rendben van.
2021. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem ijedezem nagyon. A vérnyomásommal problémák vanna régóta, most, így terhesen még nem sikerült beállítani tökéletesre és emiatt is aggódott a doki szerintem. Azt mondta a vérnyomásom miatt van lemaradva a súlya...
2021. febr. 15. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
20 héten volt 394 gramm, viszont ez mindenkinél más, felesleges hasonlítgatni. Nyugodj meg, teljesen rendben van! :)
2021. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 450g körül a 2. babával, de az első babát is annyinak mérték ennyi idősen (Ő 3800 grammal született 40+2-n)
2021. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!