Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. héten mennyi lehet a baba...

26. héten mennyi lehet a baba és a hozzá tartozó dolgok (méh, méhlepény, magzatvíz, vértöbblet, mellek stb) súlya összesen?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk a baba lehet kb 900gr, na de és a többi? Vajon a méh elérte már ugyanezt a súlyt? Mennyi lehet a magzatvíz súlya? Mennyit nyomhat a vértöbblet, és mennyit a mellek?

2012. aug. 14. 04:29
 1/4 anonim ***** válasza:

jujj, ház ez nagyon furmányos kérdés!:)

A dokim azt mondta hogy 10 kiló körül van egy átlagos terhesség.

A 26.hét környékén általában 6-7 kiló a súlytöbblet.

2012. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs 6-7 kg a súlytöbblet, ez túl sok.
2012. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem értem hogy egyesek miért nem a kérdésre válaszolnak ahelyett hogy másnak a válaszát javítgatják....

2012. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj, hát ne vesszetek ezen össze! Amúgy szerintem is sok az a 6-7 kiló, főleg, hogy a zsírt én nem számolnám bele, csak a babát, magzatvizet, méhet, méhlepényt, melleket. Szóval mindent, kivéve azt, amit a mama magára pakol zsír formájában.

Szóval így kb mennyi lehet? 3-4 kiló? vagy annál több? Esetleg kevesebb?

2012. aug. 14. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!