Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen folyásotok volt a...

Milyen folyásotok volt a terhesség elején? 6-8 hetesen? Milyen a normális?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én barnáztam, progeszteron mellett is, így nagyon pontosat nem tudok mondani. Barnázás előtt átlátszó, fehéres, sárgás is volt, de semmi panaszom nem volt, a doki azt mondta, a hormonok miatt a sárga normális. A későbbiekben is szinte végig átlátszó-sárgás volt. De bármilyen jellegű, eddigiektől eltérő folyást jelezz a dokinak! Én a biztonság kedvéért végigtoltam 3 hüvelyprobiotikum kúrát a terhesség alatt.
2021. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert teljesen normális, olyan, mint ovu és mensi között. De 2 hét óta először ilyen. Szedem az Utrogestan hüvelykapszulát, és azóta nem találkoztam ezzel a megszokott folyással, és most elbizonytalanodtam. Tegnap is meg ma is 1x volt. Előtte 2 hétig nem.
2021. febr. 17. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó lehet végig. Nekem is volt, mikor vizesebb volt, vagy sűrűbb, tisztább vag, sárgásabb. Amíg más tüneted (viszketés, égő érzés, bűzös, túrós állagú, esetleg zöldes színű folyás) nincs, addig minden normális.

1 voltam

2021. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!