Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt úgy barna...

Nektek is volt úgy barna folyásotok a harmadik trimeszterben, hogy a doki nem talált semmit? Minden rendben ment utána?

Figyelt kérdés
Nekem most ez volt, nem volt semmilyen méhlepény leválásról szó, meg méhszáj kinyílásról. Máskor is voltam már bent emiatt vizsgálaton, elég gyakran előfordult ez velem, sosem volt semmi. Már eléggé a végét taposom a terhességnek, remélem nem most "néztek be" valamit. Szerintetek megnyugodhatok?

2019. dec. 6. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy együtt voltatok a pároddal és amiatt van? Ilyenkor nagyon vérbő és sérülékeny a méhszáj, nekem egyik ilyen alkalom után 2 hétig volt barna folyásom, sőt még vérzésem is.
2019. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt, csak orgazmus volt többször is. Viszont Macmiror hüvelykúpot használtam, az orvos azt mondta, esetleg attól lehet, hogy irritálta a méhszájat. De egyszer szex után valóban volt egy kis vérzésem, még egy hónapja.


Köszi hogy írtál.

2019. dec. 6. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!