Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy a magzatvíz...

Honnan tudom, hogy a magzatvíz szivárog? Ne nevessetek ki, de alapból sok a folyásom terhesen és sokszor, mostanában főleg szokott vízszerű lenni, és félek hogy esetleg ez az.

Figyelt kérdés

Mindenki akit eddig megkérdeztem,hogy milyen színű a magzatvíz mást mondott.Sokat is görcsöltem az elmúlt héten.

36 hetes kismama


2008. dec. 3. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyzetben nem tudod egyedül eldönteni. Jó lenne, ha rövid időn belül szakember látna! Szerencsés esetben csak felesleges riadalom, de mi van, ha nem. Én egy percet sem várnék! Egy másik kismama
2008. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is, ha magzatvízszivárgásra gyanakszol, fordulj orvoshoz. A gyógyszertárban érdeklödhetsz, lehet tesztet kapni, ami a magzatvízszivárgást (ilyenkor zöldre színezödik) kimutatja. Ez bizonyosságot adhat.
2008. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

érdeklődtem ma a gyógyszertárba, de megszűnt az a betét ami elszíneződik.

2008. dec. 3. 13:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit utána olvastam, a lakmusz papírral tényleg kimutatható ha a magzatvíz szivárog?
2008. dec. 3. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egy helyen én is olvastam már, de szintén kismama írta. Szerintem kérj mielöbb idöpontot az orvosnál vagy esetleg védönönél. Jobb, ha utánajársz, hamarabb megnyugszol.

Egyébként magzatvíz naponta termelödik (nehogy megijedj)!

2008. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!én ugyanígy vagyok ezzel a kérdéssel.elég sok vízszerű folyásom van de azt mondják hogy a magzatvíz szivárgást ugyis észrevesszük.én is 36 hetes vagyok és sokszor van keményedésem és méhszúrkálásom is ami már jóslófájás sőt tegnap éjjel görcsölgettem is.remélem még legalább 1 hetet kihúzunk.én úgy gondolom hogy nem kell azért megijednünk mert a szivárgás folyamatos és ezek a pisi szerű folyások meg szerintem a terhesség velejárója!
2008. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!