Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okt. 8-án volt az utolsó...

Okt. 8-án volt az utolsó menszeszem és 83.10.21 születtem. A Jónás módszer szerint fiú vagy lány lesz a babám?

Figyelt kérdés
2007. nov. 23. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha belépsz a ciklus.hu-ra és beviszed a korábbi 3-4 mensid adataid, akkor ott meg tudod nézni, hogy melyik napon milyen nemű babócát jósol. Abban nem hiszek, hogy ez 100%-ig sikeres is, de ne felejtsd el, hogy sokkal fontosabb, hogy a gyermeked egészséges legyen!!
2007. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit számít az,hogy mikor születtél?Minden a fogantatás pillanatában eldől,az egész tisztán genetika.Én a 32.hétben vagyok,és már annak is örülnék,ha a kisbabámnak csak a keze hiányozna.Olyan súlyos rendellenességet vettek észre a 28.héten.Amúgy egy fiam van,Ő is fiú,és kit érdekel?Közönségesnek hangzik,de mindig komolyan gandoltam-mindegy,csak egészséges legyen!!!

2007. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!