Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány mg kollagént/nap lehet...

Hány mg kollagént/nap lehet terhesség alatt szedni?

Figyelt kérdés

Életmód váltás alatt fogytam 10kgot és ittam kollagént napi 15.000mgot. És nagyon jónak bizonyult a hirtelen fogyásnál.

Kisbabát várok és szeretném ha a bőr jól tudná követni most a növekedést. Rugalmassá teszi és elkerülhetőek a stria csíkok...

Mennyi a max bevihető kollagén így terhesen? Védőnő, doki nem tudta megmondani :(

Köszönöm



2021. febr. 20. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3-5000 mg-ot ír egyik oldal, túladagolni nem lehet, de 10.000 mg felett nem javasolják, mert émelygést, hasmenést okoz(hat).

Én mondjuk 12 éve már, hogy terhes voltam, én csak vitamint szedtem, csíkjaim mondjuk nem lettek, lehet szerencsés gének.

2021. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!

15.000mgot ittam több mint egy fél éven át minden nap. Nem okozott se hasmenést(miért is okozna fehérje) se émelygést. 🤷‍♀️

2021. febr. 20. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mivel sem én, sem a környezetem nem iszik/szed ilyet, így csak azt tudtam leírni, amit elolvastam. Bocs.

Akkor igyad/szedjed továbbra is a 15000 mg/nap, nekem mindegy.

2021. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!