Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet továbbra is “enni” a...

Lehet továbbra is “enni” a terhesség megállapítása utan (pozitív teszt) kb 5 hetesen, amikor még orvos nem látott kollagén port, maca gyökér port illetve propolisz cseppet?

Figyelt kérdés

Ezeket eddig is szedtem, kiváncsi vagyok, hogy valakinek van ezekkel, vagy ezek egyikével valami tapasztalat. Próbáltam

Utánanézni, de ahol nem vopt teljesen egyertelmu válasz. Kollagén nyikván jó a csontokra, hajra és körömre, maca por koffein nelkul ad energiát es jo PCOSre, illetve propolisz csepp jó immun erősítő. Ezek elott terhesseg elott szedtem C+D vitamint, folsavat, amiben volt B6 vitamin. Tegnap vettem Fenibion 1-et, így az utóbbi két fajta vitamint elhagyom, de errol a háromról nem tudom eldönteni.



2020. ápr. 28. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Kollagén még javasolt is, jobb bőr állag, talán kevesebb stria, ha hajlamos is lennél rá.

Propisz cseppet az alkohol

Miatt nem fogja senki javasolni..

Én propoliszos mèzformában fogyasztottam., fogyasztom.

Maca port nem ismerem

2020. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 28. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a kollagén az jó.

Macáról ezt találtam: Szedhető-e a készítmény terhesség és szoptatás ideje alatt?

A készítmény alkalmazása ezen élethelyzetekben nem javasolt.

Illetve a propoliszt is hanyagolnám jelenleg, ehelyett nézz egy másik immunerősítőt.

2020. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm, kedves vagy!
2020. ápr. 28. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Homoktövist tudom ajánlani.
2020. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!