Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezte valaki úgy, hogy sok...

Érezte valaki úgy, hogy sok gyaloglás, állás, ülés után szinte leszakad az alhasa, annyira húzódik, feszül?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, a méhlepény egy picit mélyen fekszik, ezért természetesen próbálok sokat pihenni. De néha nem lehet elkerülni, hogy menni kelljen ide-oda, ilyenkor nap végére nagyon fáj a hasam alsó része. Érdekelne, hogy volt-e valakinek hasonló, és gondot jelenthet-e ez a babára nézve?
2010. aug. 17. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,ez nalam ugy a 26 het kornyeken jelentkezett,es azota is tart (32+1h),a dokim azt mondta,hogy normalis,mivel tagul a medence,nyulnak az izomszalagok,ahogy novekszik a baba.De azert kerdezd meg a nogyogyaszodat,lehet o mast fog mondani.

Boldog babavarast!

2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem is kb ezekben a hetekben kezdett el annó "nehezedni" a hasam. Majd leszakadt a derekam, fél órás gyaloglás után szúrt az alhasam...ha majd kezdi megszokni a derekad,csípőd a terhelést, akkor könnyebb lesz. Én a 30. hét környékén már sokat motoszkáltam (Karácsony előtt:), és nem volt olyan nehéz, mint előtte. 6,5 hós baba anyuja
2010. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A derékfájást egyelőre még nem érzem, de az alhasam nagyon szokott feszülni, húzódni. Ráadásul már érzem a baba mozgását, és Ő is folyton mélyen, lenn rúgkapál. :) Úgyhogy marad a sok fekvés, az a biztos! Köszönöm Nektek, boldog babavárást!!
2010. aug. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!