Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gal babaváró vitaminrol...

Gal babaváró vitaminrol tapasztalat, velemeny?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sugárban hánytam tőle, akárhogy próbálkoztam vele. Kétszer vettem, tervezéskor és már várandósan. Várandósan sokkal rosszabbul bírtam.. Egyszer sem fogyott el, ellenben hamar megromlott. Ez nagyon egyéni, de ha van ismerősöd inkább felezzétek be, hogy meg tudd próbálni, neked beválik e. Amúgy minőségi, csak sokan nem bírják, ahogy sajnos én sem.
2021. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is rettento rosszul voltam tole, de nagyon jo vitamin szerintem azok alapjan amiket olvastam rola, ugyhogy vegig szedtem 2 naponta. Mas kismamaknal olvastam, akik nem ezt szedtek, hogy a tobbi vitamintol is rosszul voltak, ugyhogy ugy voltam vele akkor mar a minosegitol legyek rosszul :D
2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es mihez hasonló az íze?
2021. febr. 24. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi különösebb íze, a csepp olajos, ennyi. Nem attól van rosszul az ember, hanem az összetevői miatt.
2021. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem bírni fogom, elég drága volt...
2021. febr. 24. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Hú, ha már megvetted, akkor kezdhetned egy kis szoktatással. Kevesebbel kezdeni, majd dmelni a cseppek mennyiségét, illetve csak két naponta a tablettát. Tényleg nagyon erős, nekem ezt ajánlották.
2021. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu most megijedtem... :(
2021. febr. 24. 16:58
 8/10 anonim válasza:
51%

Szia! Lehet, hogy már nem aktuális, de azért leírom, hátha mást is érdekel a téma.

Én szeptemberben kezdtem el szedni.

Most vagyok 6 hetes :)

Egyszer sem voltam tőle eddig rosszul.

Eleinte azt szedtem amiben van egy doboz kapszula meg egy üveg csepp. Mostmár olyat szedek ami 2 kapszulás.

Nálam nem okoz semmi problémát. Eddig legalábbis 😁

Azért mert valaki rosszul van tőle az nem jelenti azt, hogy mindenki.

Ki kell próbálni.

Mi a társaságban többen is ezt szedjük és senkinek nem voltak panaszai. De ez tényleg egyéni. Van akinek már a baba is megvan, és mindenkivel minden rendben.

Szerintem ez a legjobb vitamin, amit érdemes szedni.

Illetve ha rákeresel akkor vannak írások, amelyekben leírják, hogy mikor és hogy szedje az akinek panaszt okoz. Szerintem érdemes minden infót begyűjteni.

2021. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ettol fuggetlenul nem tudhatod, hiszen meg csak 6 hetes vagy, nekem is kesobb jottek a rosszul letek. :)


Boldog babavarast!

2021. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Két hete szedem az újabb, GAL+ Babaváró verziót. Még csak tervezzük a babát, de már most nagyon szeretem. Nekem semmilyen émelygés nem volt, szépen elosztva veszem be a nap folyamán. Ebben 3 kapszula van egy napra, két hidrofil, és egy lipofil. Ezen kívül komplementer italport kell inni, ez szerintem kifejezetten finom, citrusos/narancsos ízű.
2022. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!