Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+0 hetesen mindjárt megjön...

7+0 hetesen mindjárt megjön érzés normális?

Figyelt kérdés
2 napja enyhén fájdogál a hasam, folyamatosan olyan érzésem van, mint amikor pillanatokon belül megjön. Totál rajtam van az ideg is, csomót rohangálok wc-re, hogy nem-e vérzek
2021. febr. 24. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális
2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, a test még emlékezik dolgokra, emlékezik a ciklusodra is, így ez normális.

Amíg nincs vérzés és erős görcs, nincs gond.

2021. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, volt, hogy éjszaka alig aludtam, mert éreztem a görcsöket, kitartott kb. 7-8. hétig, bár az igaz, hogy 5-6 hetesen volt a legrosszabb. Nagyon rossz érzés sajnos, de próbálj megnyugodni. Az a legijesztőbb benne, hogy erről senki nem mesél, aztán mire 6-7 hetesen orvoshoz jut az ember, addig agyon idegeskedi magát.
2021. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8+3nál járok, a mai napig minden nap érzem. Fiammal a 12.hetig kitartott.
2021. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok!
2021. febr. 24. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is mai napig van, hogy gorcsolok nyilalhat a hasam.

Teljesen termeszetes nyulnak a szalagok,csinalna a baba a helyet maganak :)

En 15 hetes vagyok.

A derek fajdalom is 10 hetesen kezdodott nalam :)

2021. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!