Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez alapján lehet...

Szerintetek ez alapján lehet terhesség vagy inkább más állhat a dolog mögött?

Figyelt kérdés
A párommal kizárólag óvszerrel voltunk együtt. Az előző menstruációm(jan. 23.)előtt 3 nappal (jan. 20.)volt enyhe rózsaszín folyásom, szinte alig látható, csak a WC papíron pisilés után, majd megjött, élénk vörös színű, nem barnás vérzés, annyi volt a szokatlan, hogy a betéten nem volt olyan sok vér, inkább amikor mosdóba mentem, akkor jött több belőlem. Ezt annak tudtam be, hogy az előző havi stressz miatt lehet, de azért csináltam több tesztet is, mind negatív lett. Ebben a hónapban elvileg 22.-en kellett volna megjönnie, de már 5 napja késik. Minden nap tesztelek, az összes negatív, viszont a mellem erzekeny es a hőm is 37 körül van. Alapbol is stresszes volt a honap, de most emiatt is nagyon aggódok. Nyilván ha egy héten belül nem jön meg, orvoshoz fordulok, de addig is gondoltam kérdezek véleményt. Szerintetek ez alapján lehet terhesség vagy inkább más állhat a dolog mögött?

2021. febr. 27. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Van fejlemény?
2021. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel végre megjött.:)
2021. márc. 3. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!