Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babámnak, ha anyósék a...

Árt a babámnak, ha anyósék a konyhában cigiznek nyitott ablaknál? Én a (zárt ajtó) szobában vagyok, de néha érzem a büdös cigit a szobában. Ez is árt neki? Vagy csak a szag amit érzek.

Figyelt kérdés

Beszéltem már erről velük, a párom is, de semmi.

Félek, hogy légzési problémája lesz a kisbabámnak...


2008. dec. 3. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az biztos jobban ártana neki, hogyha te is cigiznél. Ha én elmegyek anyukámékhoz ugyanez a helyzet, és semmi bajunk.
2008. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát, együtt érzek veled. Nem lehet könnyű. Nem lesz légzési problémája a picinek, ne aggódj!! Évtizedeken keresztül hordtak ki nők gyerekeket úgy hogy apósék "szartak" az ilyen dolgokra. Sajnos anyukám is így hordott ki minket, mégis egészségesek vagyunk. :) És az a sok romaszülő, aki végig cigizik a babával, mégis egészségesebb kicsiket hordanak ki mint a magyarok. Nem lesz semmi baj! Csak pozitívan!!!!
2008. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Hát jobb lenne , ha nem tennék. Nincs erkély?

Nem tudtok elköltözni?

Elég felelőtlenségnek tartom, ha ennyiben nem képesek támogatni az unokát.

Amúgy nem is talán a füsttel van közvetlen a baj, de a nikotin és egyéb minden konyhai eszközre rátapad. Próbáld meg clin-nel és papírtörlővel a szekrény oldalát megtörölni , meglátod milyen sárga lesz, nos ugyanez a szar tapad a baba cuccaira is, még a szekrényen át is.

Szóval próbáljatok elköltözni, vagy húzzanak ki a teraszra, de ha a babátok aszthmás lesz 10 évesen, akkor fizessék a gyógyszerét!

Nos ez csak az én véleményem, de én így érzem.

2008. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is cigiztem, a kisbabám érdekében szoktam le.

Most meg így is el kell viselnem mert beszivárog a szobába! Nem akkarom, hogy tönkre tegyék a babám egészségét.

2008. dec. 3. 18:24
 5/12 A kérdező kommentje:

Van terasz, de nem mennének ki! Ilyen hidegben ők alkalmazkodnak ehez! Ez a hozzáállásuk :(

A páromnak folyamatossan mondom ezeket a dolgokat, mondja is nekik,de anyósék azt mondják, hogy ami a szobába szivárog be az csak a szag és nem káros.:(

2008. dec. 3. 18:29
 6/12 anonim válasza:

Sajnálom, de a kérdésed nekem annyira nem világos...

Az oké, h a cigi büdös, de az a cigi szaga ( tehát: büdös szaga van).

Ami árt az a füst, (ami büdös szagú:)) de az neked is, mert Te szívod be...

És csak megjegyzésként, az, hogy az orrod alá füstölnek, az elég nagyfokú... tapintatlanság!!

2008. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mit mondjak nekik, hogy ha nem értik meg, hogy a cigi szaga ami büdös az káros a babára?
2008. dec. 3. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Na én is dettó ebben a helyzetben vagyok, egyszerűen nem érti meg, ő még az autóban is cigizik mögöttem, ha együtt megyünk vhová. Én soha nem tenném meg ezt fordított esetben. Azt mondja erősödik a pici. A férjemet is cigivel hordta ki. Én meg csak röhögni tudok rajta, és kimegyek még a házból is, és nagyon szarul esik mindez, mert az ő unokája.

Kérdésedre, csak remélni tudom, hogy nem árt neki, de szerencsére gondolom nálatok sem mindennapos ez a szitu.

Sajnos ilyenek anyósék.

2008. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 2. vlaaszolonak irnam le azt hogy en is roma vagyok a sok kozul de nem cigizek!Nem kell mindjart romazni..miert a magyar nem gyujt ra?Azert mert te,esetleg nem cigiztel?Nem egy nem kettot lattam mar cigizni magayrokat is meg van aki kabitsa magat na mindegy hagyjuk ezt a roma nem roma temat!!!(Csak magam miatt irtam ezt le mert en is az vagyok..)A kerdezonek meg annyit hogy ahogy csak tudja kerulje a fustot!Erre sajnos nemtok tanacsot adni mert enis ebbe a cipobe vagyok!

Sok sikert!

2008. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok (28 hetes kismama)
2008. dec. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!