Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az eselye hogy 16...

Mennyi az eselye hogy 16 hetes terhesseg utan mar nem lessz baja a picinek?

Figyelt kérdés

Tudom tudom szuletesnel is lehet baja.

De itt most kivancsi lennek, hogy hany % lehet az eselye a mostani vetelesnek? Mennyivel kisebb az eselye mint a korai terhesseg elvetelesenek.

Azt hallotam 12 heten ha minden oke akkor eleg kicsi a valoszinusege ez mennyire igaz?

Es tunetei vannak e?


Tudom hogy barmikor lehet baj sajnos.

De sokkal kisebb az esely mint pl 5-6-7-8-9hetes vetelesnek?


2021. márc. 2. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Olyan volt már, hogy a védőnő nem találta, de el is mondta, hogy ami nekik van doppler készülék, az nem a legjobb minőségű. Egy AngelSounds azért elég megbízható. Ha szívhangot nem is találsz, a köldökzsinórt biztos, az is megnyugtató tud lenni.

2021. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a tapasztalatokat.

En csak azt irtam amit eddig hallottam rola.

Utolso azt megkerdezhetem,hogy a koldokzsinort honnan tudom h megtalaltam? Azon is hallok valamit?

Bocsi ha butasagot kerdeztem

2021. márc. 2. 21:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, először azt hittem a szívhang az, de nem :)

A köldökzsinór áramlása olyan suhogó hang kicsit, de ugyanúgy a baba szívverésére lüktet. A szívhang pedig nagyon erős kopogás, mint a lódobogás.

2021. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha esetleg a sziv hangjaf nem talalom de a koldokzsinor hangjat igen akkor megnyogodhatok? :)
2021. márc. 2. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!