Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a 14hetes 4D szerint kislány, aztán a következőnél kisfiú lett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

12-13 hetesen a külső nemiszervek a két nemnél szinte nem is különböznek.

nem csoda ha 14 hetesen tévedtek :)

2010. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a 3D? Mert hogy 2D-n nem látják jól, azt aláírom, de 3D csak kéne! Mondjuk én laikus egyiket sem láttam...:)
2010. aug. 18. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Élőben se mindig lehet különbséget tenni ilyen korban fiú és lány között

Egyforma még ilyenkor a kuki és a punci :)

2010. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a 3-4 D dolog csak nekünk, laikusoknak jobban látható. Az én dokim azt mondta, hogy neki mindegy, hogy sima uh, vagy 3-4 D. SZóval a hozzáértőknek nem szükséges a modernebb technika.

A Tesómnál 16 hetesen mondták a fiúknak, hogy lány, az sima uh volt.


Majd a köv. vizsgálatra kinőtt a kukija :))


A lányomnál tutira mondta 16 hetesen a dokim, hogy lány. Ne is reménykedjen Apuka a fiúban.

2010. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 hetes uh még nem számít, már ami a baba nemét illeti. 16-17.héttől lehet igazán elhinni, addig teljesen felesleges beleélni magadat bármibe.

Akár 4D, akár nem.

2010. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!