Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e aggodalomra ok, ha...

Van-e aggodalomra ok, ha mensi alapján már 8 hetes terhesnek kellene lennem, és tegnap voltam dokinál 5 mm babát látott, és azt mondta 6 hetesnek felel meg?

Figyelt kérdés

Viszont a menstruációnak amikor meg kellett volna jönnie, rá 1 nappal erős pozitívat teszteltem. Vagy ez nem függ össze?

Múlt héten még csak szabályos petezsákot látott, és szikhólyagot, tegnap már láttuk az embriót.



2021. márc. 9. 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
28%
Késöbb fogant. Ennyi a magyarázat...
2021. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így sejtem, de akkor is lehetséges a mensi után 1 nappal hogy full erős pozi teszt? Ez az egy aggaszt
2021. márc. 9. 08:26
 3/66 anonim ***** válasza:
40%

És ez miért aggaszt? 😄

Ha mar most ilyeneken fenn akadsz, mi lesz késöbb?


Ez pont semmit nem jelent.

2021. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
68%

Igen nekem a 2. és 3. lányom is később fogant, mindkettőnél bitang pozitív volt a teszt menzesz napján.

A másodiknál menzesz szerint 6 hetesen mentem, uh szerint meg nem volt még szinte semmi, akkor mondta a dokim meglátjuk élő terhesség e vagy csak elindult és megállt. 8 hetesen 6 hetesnek felelt meg.

Harmadik lányommal 7 hetesen mentem és 6 hetesnek felelt meg igaz akkor már volt szívhang.

2021. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Szupi, akkor megnyugodtam :D

Azért aggasztott mert elviekben a jelenlegi kiírt naphoz úgy fogant, hogy amikor a tesztet csináltam elvileg 6-7 nap telt el addig, és ugye akkor még ki se kellene mutatnia. De akkor lehet a beágyazódás is eltartott, vagy biztos sok összevető van itt.

Nem szoktam dolgokon fenn akadni, de első terhességem és nem vagyok tapasztalt :D

2021. márc. 9. 08:42
 6/66 anonim ***** válasza:
55%
A két uh között annyit fejlődött, amennyi nap eltelt köztük? Ha jóval kevesebbet, adhat okot aggodalomra, esetleg, de még az is lehet mérési hiba.
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
1 hét telt el a 2 uh között.
2021. márc. 9. 10:01
 8/66 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodj meg, 12. Heti genetikai megmondják a kiírt dátumot, és még akkor is pici esélye van, hogy akkor születik, amire kiírtak.

Örülj hogy él meg fejlődik, a többi nem számít.

Nekem menni és 12. Heti között van 6 nap, kvázi egy hét de azóta is mensi szerint számolnak, hát legyen 🙂

2021. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
Én meg úgy jártam,hogy dec. 22-én menstruáltam utoljára. Nem gondoltam semmi extrára,mert szoptatok,ezért nagyon rendszertelen volt addig is. Február 23-án gondoltam azert tesztelek egyet. Nagyon erős pozitív lett. Rohanás a dokihoz,azt hittem 10 hetes terhes vagyok,erre ott még csak petezsákot látott 11mm-est. Jövő héten kell visszamennem.
2021. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Mondjuk én ehhez nem értek, de az meg kicsinek tűnik nekem, múlthéten azaz 5 hetesen látott nálam 18 mm petezsákot szikhólyaggal, most meg 5 mm ebrió, úgy hogy január 13.-án volt a mensim.
2021. márc. 9. 10:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!