Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetet toltottem es egy par...

34hetet toltottem es egy par napja nem olyan aktiv a babam mint az elott.. mozog de nem olyan sokat mint pl 1hete. Volt igy valaki? Nagyon aggodom!! Normalis vagy nem?elso baba..

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat elore is!
2021. márc. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy kezd neki szűkös lenni a hely. De ha nagyon aggódsz, nézesd meg ultrahanggal.
2021. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevesebb helye van.
2021. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen fordult be és másképp kezedett el mozogni. Viszont ha úgy érzed hogy kevesebbszer aktív egy nap, akkor menj be és nézzenek rá. Inkább legyen egy felesleges utad.
2021. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Maskor is volt ilyen hogy par napig alig mozgott de aztan beindult akkoris aggodtam de most foleg hogy mikor aludtam akkor is mozgolodott mikor fordultam most meg csak be be jelentkezik

2 hete voltam uh-n ott meg minden renbe volt es fejjel lefele fekszik

2021. márc. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!