Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetet betöltött kismamák...

30. hetet betöltött kismamák mikorra vàrjàtok a babátokat? Kisfiú vagy kislàny lesz? Milyen nevet adtok neki?

Figyelt kérdés

Mi május 12-re várjuk a lányunkat, Nóra Olívia nevet kapja majd. Első baba lesz.

Ha van kedvetek írjátok meg, hogy első baba-e és ha igen akkor hogy álltok a babaszobával, vagy az egyéb szükséges dolgokkal.

Nálunk nagyjàból már minden megvan ami kellhet.

Kész a szoba, megvan a babakocsi. Emellett jó sok ruhàt is örököltünk, plusz játékokat és babafészket is. 1 fotel kellene még meg 1-2 aprósàg.



2021. márc. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
34. hét. Április 20. Kislány, Gréta.
2021. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! A Gréta nèv nálunk is esélyes volt egy ideig :) könnyű szülést Neked és sok boldogságot!
2021. márc. 11. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű nevet választottatok a kislànyotoknak! :) És a május olyan csodás hónap, valahogy tökéletes egy kisbaba érkezésére 🥰 További örömteli babavárást!

Én a 38. hètben vagyok, első babánkat várom, aki kisfiú, és a Marci (Márton) nevet fogja kapni. :) Mi is nagyon sok ruhát örököltünk, beszereztünk minden szükséges dolgot :)

2021. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Első baba, Desszika Ketrin nevet kapja.
2021. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első babó, április 13-ra várom és Olivér nevet választottam neki 😊


Szinte már csak finomhangolás hiányzik, de minden megvan

2021. márc. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!