Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy magzat betöltötte a 7...

Ha egy magzat betöltötte a 7 hetes kort, akkor a következő naptól a 8. hétben van a kismama, vagy még azt mondjuk, hogy 7 hetes terhes?

Figyelt kérdés

Nem teljesen tiszta, hogyan használjuk, hogyan pontos, pedig valószínűleg nagyon egyszerű.


Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 14. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes terhes (mert azt a hetet már betöltötte), de már a 8. hétben van.
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a betöltött hetet kell mondani. Ha 7+6 hetes vagy, akkor is 7 hetes vagy, majd holnap leszel 8.
2020. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A betöltött heten számát kell mindig mondani! Nekem szólt is az orvos hogy ne azt mondjam hagyadikban vagyok, neki mindig a betöltött hetek száma a lényeges.
2020. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ember meg Orvos függő. Én 37+4 napra szültem, mégis azt mondták már hogy a 38 hét, szerintem ez még csak a 37.hét volt, de amúgy tökmindegy.
2020. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én pl. 40+6 hetesen szültem, és az volt a zárómon, hogy "40. gesztációs héten..." Ha kerdezték mennyi idős vagyok, akkor is mindig a betöltött heteket mondtam, ha közel volt (1-2 nap) a következő hét,akkor azt, hogy szombaton leszek 20 hetes pl. A hónapokat viszont sohasem tudtam, mikor hanyadik hónapban vagyok.
2020. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ez hasznos volt! :)
2020. máj. 14. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos kérdezi, akkor a betöltött hetek érdeklik. Legalábbis nekem mindig ezt mondta. Ha a baráti körből valaki akkor mindegy.
2020. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!