Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valaki covidos az első...

Lett valaki covidos az első trimeszterben? Leírnátok a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. Keddi gyorstesztem negatív, mai pozitív lett. Lázas vagyok(38 fokos), köhögök enyhén. 7 hetes terhes vagyok.
2021. márc. 11. 13:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 1 napos dolog volt a terhestünet mentesség. Rettenetesen rosszul vagyok és egyre jobban köhögök, a bal tüdőmnél fáj. Mintha a 2 összeadódott volna. Lázam nincs, eddig nem is volt. Idáig kibírtam, hogy csak 1 szem panadolt vettem be, de nem hat ez sem, plusz csak és kizárólag gyógyszerízt érzek a számban. Az az 1 pozitívum, hogy 1 éve már voltam covidos és akkor sokkal betegebb voltam, 39 fokos lázam volt napokig, extrém torokfájással meg köhögéssel, ennél most enyhébb, csak pluszban hányás, émelygés van mellé. Annyira aggódom a babámért. Hogy emiatt baja lesz. 2 orvost hívtam, azt mondták hogy eddig covid miatt egy babának sem lett fejlődési rendellenessége. Remélem nem csak nyugtatni akartak. Van egy 2 évesem is, ő teljesen egészséges, 2 napig köhögött csak. Pörög, unatkozik, energia bomba, anya és apa meg rottyon van.
2021. márc. 14. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező. Valóban nem okoz fejlődési rendellenességet. Ha átvészelitek ettől nem kell felni 🙂 kitartás!
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!