Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valaki covidos az első...

Lett valaki covidos az első trimeszterben? Leírnátok a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. Keddi gyorstesztem negatív, mai pozitív lett. Lázas vagyok(38 fokos), köhögök enyhén. 7 hetes terhes vagyok.
2021. márc. 11. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En igen. 10 hetes vagyok. Pont ma szabadulok a karantenbol, de egybeknt sem mennek sehova, szóval ez a resze nem szamit. Az egy eves kislányom es a ferjem is pozitiv lett, a ferjem nagyon rosszul volt. A kicsi meg en egeszen jól voltunk. A 4.nap utan lett ő lázas. Én masnap. Alapvetoem en jol viselem a betegséget szoval nem kulonosebben viselt meg, de egyik nap 39,4 volt a lazam szinte egesz nap, na az borzasztó volt.

Igazából nem tudsz semmit tenni, en annyit mondanek, hogy pihenj, igyal sok folyadekot, szelloztess. De ezek alap dolgok szerintem. Nem lesz semmi baj. En holnap megyek ultrahangra, azer izgulok, hogy minden rendben legyen.

2021. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első,nem mondott semmit a doki a magas lázra? Nem akarok karogni,de az egész napos magas láz lehet nem tett jot a babának. Igazából a láz tud kárt okozni ilyenkor,nem a vírus. Majd írj! Drukkolok. Nekem anno 6 hetesen ment el,nem is tudtam róla,beteg lettem és egy hétig szedtem a Neo citrant. Szerintem attól.
2021. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 majdnem teljesen biztos, hogy NEM a neo citrantol. Csak simán a betegségtől. Amikor meg ilyen pici az embrió simán kidobja a szervezet, hogy magat gyógyítsa, ne legyen ami elveszi tőle a kraftot. Több ilyet ismerek, akik gyógyszert se szedtek (csak amit szabad), mégis lázas betegség alatt elment a baba az első trimeszterben.
2021. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, írsz majd kérlek, ha voltál uh-n? Lázam most nincs, csak ráz a hideg meg köhögök, de tényleg csak enyhén egyelőre. 1 évet vártunk a babára, rettegek, hogy baja lesz. Végre hallottam a szívhangját. 😣
2021. márc. 11. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
En is voltam. 38,5 fokos lazam volt 3 napig, elotte es utana meg hoemelkedes. Nem voltam tul jol...38 folott algopirint vettem be, nehogy felszokjon 39re. Rettegtem, de halisten nem lett baj
2021. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. De beszeltem dokival is, foleg azért, mert az előző terhessegem vetelessel vegzodott, ugyhogy extran izgulok. Vettem be en is gyogyszert, az lejjebb vitte a lazam, de aztan par ora mulva megint magas volt. Szerencsere ez csak 1 napig tartott es másnap mar 38 fole sem ment. Azért izgulok, hogy minden rendben legyem a babaval. Holnap kiderul, majd irok:)
2021. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha lázas vagyok, mindenképp vegyek be paracetamolt, mert a láz nem jó a babának. A paracetamol meg nem árt. A neocitránban is az van, ha jól emlékszem, de meg kéne nézni a papírját, nem vagyok biztos benne.
2021. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Voltam ultrahangon, minden rendben volt a babával:)

2021. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es, hogy írtál, örülök hogy minden rendben!

Én most következő kedden mentem volna, de jövő hét vasárnapig karanténban vagyunk. Addig is marad az aggódás😔 tegnap meg ma már nem is hánytam reggel, csak émelyegtem. Remélem nem rosszat jelez, hogy enyhülnek a terhes tünetek.

2021. márc. 13. 06:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd írj, ha voltál dokinál. Szoritok, hogy minden okes legyen:)

#1

2021. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!